Kuzu Grup GYO halka arz sonuçları, KZGYO kaç lot verdi? Borsada ne zaman işlem görecek?

Sermaye Piyasası Kurulu, Kuzugrup GYO’nun halka arzına 16 Ağustos tarihinde onay vermişti. Şirketin talep toplama işlemlerinin bitmesi ile halka arz sonuçları araştırılmaya başladı. Kuzu Grup GYO halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? KZGYO kaç lot düştü, borsada ne zaman işlem görecek? KZGYO borsada ne zaman işlem görmeye başlayacak?

SPK, 16 Ağustos 2023 tarihinde 1 şirketin halka arzına onay vermişti. Bu şirket, Kuzu Grup GYO olmuş ve şirket talep toplama işlemlerinin de 21-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacağını duyurmuştu. Toplam 50 milyon nominal değerli pay, bu halka arzda satışa sunuldu. Kuzugrup GYO’nun, borsada işlem göreceği kod ise KZGYO şeklinde açıklandı. Şirketin halka arz fiyatı da 20,76 TL şeklinde duyurulmuştu. KZGYO halka arzında dağıtım yöntemi bireysel yatırımcılara eşit dağıtım olacak. Ayrıca, yurt içi bireysel yatırımcılara lotların 27.500.000’lik kısmı ayrıldı.

KZGYO halka arzına katılan bireysel yatırımcılar, bu halka arzın sonuçlarını merak ediyor. Şirketin halka arzında kaç lot dağıtılacağı ve borsada işlem görme tarihi de araştırma konularından biri olarak dikkat çekiyor.

KUZUGRUP GYO HALKA ARZ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Şirketin halka arz sonuçlarının 24 ya da 25 Ağustos tarihlerinden birinde açıklaması bekleniyor. Bu açıklama geldiğinde haberimiz güncellenecektir.

KZGYO KAÇ LOT VERDİ?

Kuzu Grup GYO halka arzına katılan bireysel yatırımcılara kaçar lot dağıtıldığı, halka arz sonuçlarının sonrasında belli olacak.

KZGYO BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Kuzugrup GYO’nun Borsa İstanbul’da işlem göreceği tarih, halka arz sonuçlarının ardından netlik kazanacak. KZGYO paylarının, 28 ya da 29 Ağustos tarihlerinden birinde Borsa İstanbul’da işleme başlaması bekleniyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.