Home Ekonomi LC Waikiki (LCW) halka arz ne zaman, borsa kodu nedir, hangi bankalar?

LC Waikiki (LCW) halka arz ne zaman, borsa kodu nedir, hangi bankalar?

0
898
lcw halka arz ne zaman

Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları sahibi ve en büyük hazır giyim üreticilerinden biri olan LC Waikiki (LCW) halka arz oluyor. Yatırımcılar, LCW halka arz konusunda araştırmalarını hızlandırdı. LCW Halka arz ne zaman, LCW borsa kodu nedir? LCW hisse senedi fiyatı belli oldu mu, oransal mı eşit dağılım mı?

Dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteren ve ülkemizin de en büyük şirketlerinden biri olan LC Waikiki halka arz olmaya hazırlanıyor. Satışları ve güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve yıllardır bu başarısını da sürdüren LCW, yatırımcıların da odak noktası haline geldi.

Halka arz haberlerinin çıkmasının ardından da birçok yatırımcı, LC Waikiki hakkında araştırmalara başladı. Halka arzın ne zaman olacağı, talep toplama işlemlerinin ne zaman başlayacağı LC Waikiki borsa koduna dair her şey internet üzerinde sıkça araştırılıyor.

LCW halka arz süreci sıkça araştırılıyor ancak şirketin ne zaman halka arz olacağı bilgisi henüz netleşmiş değil. Şirket hakkında bilgi vermek gerekirse, haberimizin detaylarında bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lc Waikiki Ortakları ve Yönetim Kurulu Üyeleri

Vahap Küçük

Muhammet Mazlum Yıldırım

Murat Mısırlı

Necip Özçer

Tamer Beksan

Berna Akyüz Öğüt

Pamir Güçlü Dizdar

Funda Şenyıldız

Şerafettin Özer

LCW sahibi kim?

LC Waikiki önceleri bir Fransız şirketiydi. Tema Mağazacılık, şirketin tüm haklarını satın aldı ve firma tamamen Türk Malı olarak üretmeye devam ediyor. LC Waikiki’nin ortakları ve ortaklık yapısı ise, yüzde 93’ü Malatyalı Küçük ve Kısacık aileleri ve Safranbolulu Dizdarlara ait. Geriye kalan yüzde 7’lik kısım ise Fransız kurucu Georgeos Amouyal’a ait. Şirket dünya genelinde 47 ülkede satışı devam ederken 1004 çalışanı bulunuyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.