Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor? Exxen’de mi olacak, ne zaman başlayacak?

0
196
leyla ile mecnun dizisi

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden başlayacağı haberi, dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Leyla ile Mecnun dizisi yeniden mi çekiliyor, ne zaman başlayacak? Leyla ile Mecnun aynı ekiple mi çekilecek? Nerede yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı dönem reyting rekorları kıran dizi Leyla ile Mecnun için Acun Ilıcalı harekete geçti. Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Ezgi Asaroğlu, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı.

2021 yılının ilk günlerinde Exxen dijital içerik platformunu kurarak kamuoyuna duyuran ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın, Leyla ile Mecnun’u yeniden çekmek için harekete geçtiği öğrenildi. Acun Ilıcalı daha önce de kızı için Sihirli Annem dizisini yeniden çekmiş ve Exxen’e dahil etmişti. Ancak Sihirli Annem dizisi bambaşka bir kadro ile izleyicilerin karşısına çıktı. Peki Leyla ile Mecnun dizisinde kimler rol alacak? Ekip aynı mı olacak?

Leyla ile Mecnun yeniden mi çekilecek?

Gazeteci Birsen Altuntaş’n haberine göre Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun dizisinin haklarını satın aldı. Leyla ile Mecnun dizisini geçen aylarda 10. yaşını kutlayan yönetmen Onur Ünlü çekeceği öğrenildi. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri ise yaz aylarında başlaması planlanıyor.

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak?

Dizinin ilk yayın tarihinin ne zaman olacağına dair henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, dizi çekimlerinin yaz aylarında başlaması ve dizinin de sonbaharda yayına alınması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here