Logitech G Pro X Superlight Mouse fiyatı ne kadar, kaliteli mi?

Oyun severlerin merakla beklediği Logitech G Pro X Superlight oyun mouseunun Türkiye fiyatı araştırılıyordu. Beklenen fiyat belli oldu. Peki, Logitech G Pro X Superlight Türkiye fiyatı ne kadar, kaliteli mi? Logitech G Pro X Superlight özellikleri nedir?

Son zamanlarda oyuncuların gereksinimleri ile oyuncuların faresi çok hafif hale gelmeye başladı. Logitech G Pro X Superlight oyun faresi, adından kolayca anlaşılabilecek çok hafif bir modeldir. Bu oyuncu faresi 63 gramlık hafif bir tasarıma sahiptir.Yabancı raflarda mevcuttur ve hatta birçok oyuncu tarafından kullanılmaktadır.

Logitech G Pro X Superlight oyun faresi siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte satılıyor ve ülkemde resmi olarak satışta. Logitech’in resmi garantisine sahip olan mouse, 1.352 TL TL fiyatla ülkemde satılıyor.

Fiyat ve özellikler, farenin belirli bir bölümünü çeker, USB alıcısını sökmeden kullanılabilir. Logitech G Pro X Superlight oyun faresi, 70 saate varan kullanım ömrü ile oyuncuları kendine çekiyor ve 25K Logitech HERO sensörü, hassasiyet açısından oldukça iddialı.

Logitech G Pro X Superlight oyuncuları Logitech Mouse Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Leech, “Her üründe kanıtladığımız Logitech G ile teknoloji ve tasarımın avantajlarını geliştirdik, oyunculardan ve e-spordan öğrendik. İnsanlardan aldığımız olumlu geri dönüşler de heyecanımızı ve tutkumuzu artırdı PRO X SUPERLIGHT ürettiğimiz 63 gram ağırlığındaki en hafif oyun faresi, hafif, hassas ve hızlı.

Bu nedenle kullanıcı sadece oyuna ve zafere odaklanabilir. “PRO serisine aralıksız olarak yeni ürünler ve teknolojiler eklemeye ve tüm dünyadaki oyunculara daha rahat bir yaşam getirmeye devam edeceğiz.” Bu ifadeler kullanılıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.