Ana SayfaBilim ve TeknolojiMacromusic nedir, nasıl kullanılır, ücretli mi?

Macromusic nedir, nasıl kullanılır, ücretli mi?

Son zamanlarda popüler mobil uygulamalardan biri olan macromusic, özellikle müzik dinleyerek insanlarla tanışmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Macromusic nedir, nasıl kullanılır, ücretli mi, Spotify olmadan kullanılmaz mı?

Macromusic adlı uygulama son zamanlarda özellikle gençlerin merak ettiği ve ilgiyle kullandığı mobil uygulamaların başında geliyor. Arkadaşlarından ya da sosyal medyadan macromusic uygulamasını görenler ise bu uygulamayı araştırıyor. Peki, macromusic nedir, nasıl kullanılır, ücretli midir?

Macromusic nedir?

Macromusic hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletler tarafından desteklenen bir mobil uygulamadır. Spotify ile uyumlu çalışan bu uygulama sayesinde müzik dinlerken aynı zamanda insanlarla eşleşmeniz ve sohbet etmeniz mümkündür.

Macromusic nasıl kullanılır?

Macromusic’i kullanmak için telefonunuzda aynı zamanda Spotify’ın yüklü olması gerekmektedir. Her iki uygulamayı da cihazınıza yükledikten sonra Spotify ve Macromusic’i eşleştirme yapmalısınız. Bunun için yapmanız gereken;

  • Spotify’ı indirin ve yükleyin
  • Macromusic’i indirin ve yükleyin
  • Spotify’a giriş yapın
  • Macromusic’e giriş yapın
  • Macromusic üzerinde Spotify’e erişim izni verin
  • Spotify’da dinlediğiniz müzikler, Macromusic’de de görünecektir.
  • Macromusic’te ‘Şansımı Dene’ butonuna bastıktan sonra aynı müziği dinleyen farklı insanlarla eşleşebilir, onları takip edebilir ve sohbet edebilirsiniz.

Macromusic ücretli mi?

Spotify tarafından sunulan bu uygulama ücretsiz bir uygulamadır.

Macromusic Spotify olmadan çalışmaz mı?

Uygulama Spotify olmadan çalışmaz. Çünkü Macromusic’in içerisinde müzik yoktur. Uygulamanın Spotify ile eşleştirilmesi ve müziklerin de Spotify üzerinden oynatılması gerekmektedir.

Bu yazımızda, “Macromusic nedir, nasıl kullanılır ve ücretli midir?” sorularını yanıtlamaya çalıştık.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.