Home Ekonomi Manas Enerji Yönetimi halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Manas Enerji...

Manas Enerji Yönetimi halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Manas Enerji izahname!

0
550
manas enerji halka arz ne zaman

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’na başvuru yapan şirketlerin sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Son olarak Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi de halka arz için başvuruda bulundu. Yatırımcılar, Manas Enerji hakkında araştırmalara başladı. Manas Enerji halka arz ne zaman hangi tarihte? Manas Enerji borsa kodu nedir, taslak izahname!

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi halka arz için harekete geçti. Tera Yatırım öncülüğünde halka arz olacak şirket için yatırımcılar da harekete geçti. Borsaya yakından ilgi duyan yatırımcılar, bu firmanın ne zaman halka arz olacağını merakla araştırıyor.

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin halka arzı için SPK’ya başvuru işlemi yapıldı. SPK tarafından onay süreci belli olduğunda açıklama da en kısa zamanda gelmesi bekleniyor. Yatırımcıları, Manas Enerji konusunda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Manas Enerji halka arz bilgiler

Halka Arz Özeti

Halka Arz Şekli  Sermaye Artırımı

Çıkarılmış Sermaye (milyon TL)  12 milyon TL

Halka Arz Edilecek Pay Adedi (milyon TL)              6 milyon TL

Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermaye (milyon TL)              18 milyon TL

Halka Arz Sonrası Halka Açıklık Oranı      33,33%

Manas Enerji halka arz ne zaman, borsa kodu nedir?

Manas Enerji’nin halka arz SPK tarafından onaylandığında, talep toplama tarihi de belli olacak. Halka arzın onaylanmasının ardından kesinleşecek olan tarih, okuyucularımızla paylaşılacaktır. Manas Enerji’nin borsada işlem göreceği kod da onay sürecinin ardından belirlenmiş olacak. Yine bu bilgi de kesinleştiğinde haberimiz güncellenecektir.

Manas Enerji taslak izahname için tıklayın…

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.