Maraşlı dizisi başlamadan ilk ayrılık: Ali Oğuz Şenol ayrıldı!

Maraşlı dizisinin başrollerinden biri olan Ali Oğuz Şenol’un dizi projesinden ayrıldığı açıklandı.

0
201

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisi, 11 Ocak Pazartesi akşamı ilk bölümüyle yayın hayatına girmeye hazırlanırken, diziden ilk ayrılık haberi de geldi. Maraşlı dizisinin başrollerinden biri olan Ali Oğuz Şenol’un dizi projesinden ayrıldığı açıklandı.

Magazin haberlerinin duayeni Birsen Altuntaş’tan, Maraşlı dizisi hakkında son dakika haberi geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Altuntan, 11 Ocak tarihinde ilk bölümüyle ATV ekranlarında dizi severlerin karşısına çıkacak olan Maraşlı dizisinden Ali Oğuz Şenol’un ayrıldığını açıkladı. Ali Oğuz Şenol’un diziden neden ayrıldığı merak konusu olurken, ayrılık sebebi ile ilgili henüz herhangi bir açıklama ise yapılmadı.

ALİ OĞUZ ŞENOL KİMDİR?

Tiyatro ve dizi film oyuncusu. 8 Haziran 1984, İstanbul doğumlu.  İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında yayınlanan “Yalancısın Sen” dizisinde Oğuz karakteri olmuştur. Sonrasında ise 2010 yılında “Kavak Yelleri” dizisinin 4. Sezonunda Levent karakterini canlandırmıştır. Samanyolu TV’de yayınlanan ve 2010-2012 arasında 3 sezon boyunca devam eden “Farklı Desenler” dizisinde Cenk karakterini oynamıştır.

2015 yılında oynadığı “Çınarın Gölgesinde” dizisindeki Ercüment karakterinden sonra ilk başrol oyuncusu olduğu 2017 yılında çekilen “Komşular” dizisine dahil olmuştur.

Başrolünde oynadığı “Öteki” Beykent Üniversitesi tarafından en iyi kısa film ödülüne layık görülmüştür “Kavak Yelleri”,”Çanakkale 1915″,”Bir Kız Sevdim”,”Çınarın Gölgesinde”,”Adını Sen Koy” ve “Komşular” gibi pek çok projede rol almış olan aktör; “Ali Oğuzla Sosyal Psikoloji” isimli belgeseli sunmuş ve Alman Yapımı bir Osmanlı belgeselinde de ‘Pargalı İbrahim’ karakteriyle 13 ülkede seyirci karşısına çıkmıştır. Yine Avrupa’da yayınlanan “Mordkommission İstanbul” tv serisi ve sunuculuğunu yaptığı gezi programı Ali Oğuz Şenol’un yer aldığı projeler arasındadır.

Ali Oğuz Şenol Adını Sen Koy dizisi ile ünlendi. Komşular filminde ve Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde rol alan Ali Oğuz Şenol, 2020 yılında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk’un yakın arkadaşı Tolga’ya hayat verdi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here