Maraşlı Zeliş kimdir, gerçek adı nedir? Zeliş neden konuşmuyor?

0
161
maraşlı zeliş

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi Pazartesi akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelirken dizide Zeliş karakterini canlandıran çocuk oyuncu da merak konusu oldu. Maraşlı Zeliş kimdir, gerçek adı nedir? Maraşlı Zeliş kaç yaşında, nereli, annesi kim? Zeliş neden konuşmuyor.

Dizi severlerin büyük bir beğeni ve ilgiyle takip ettiği Maraşlı dizisi yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan Maraşlı, izlenme oranlarındaki başarısını da sürdürüyor. İzleyiciler bir yandan diziyi seyrederken diğer yandan da merak ettikleri oyuncuları internet üzerinden araştırıyor.

Merak edilen oyunculardan biri de çocuk oyuncular arasında yer alan Zeliş oldu. Zeliş’in kim olduğunu merak eden dizi severler, başarılı oyuncuyu internette araştırmaya başladı. Maraşlı Zeliş hakkında merak edilenler ve soruların yanıtları haberimizin içerisinde yer alıyor.

Maraşlı Zeliş kimdir?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı’da Zeliş karakterini canlandıran oyuncu Bedriye Roza Çelik’tir. Bedriye Roza Çelik 2013 İstanbul doğumlu olup Oyuncu olarak tanınmaktadır.

Zeliş neden konuşmuyor?

Maraşlı dizisinde Zeliş vurulduktan sonra büyük bir travma yaşamıştır. Bu sebeple Zeliş babasıyla konuşmamaktadır. Aynı zamanda Zeliş’in psikolojik olarak da etkilendiği belirtilmektedir. Zeliş lal olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here