Maria ile Mustafa dizisi bitiyor mu? Neden final yapıyor?

ATV ekranlarının Pazar akşamları yayınlanan yeni dizilerinden Maria ile Mustafa ekranlara veda ediyor. Reytinglerde umduğunu bulamayan dizi, 17. Bölümle final yapacak. Maria ile Mustafa bitiyor mu? Maria ile Mustafa final mi yapıyor? Maria ile Mustafa neden final yapıyor? İşte detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan ve Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa’nın aşk hikâyesini konu alan dizi, ekranlara veda etme kararı aldı.

Maria ile Mustafa dizisi, sevenlerini üzdü. Reyting sonuçları beklenen verimi alamayan dizi, izlenme oranlarının düşük olması nedeniyle yayından çekilme kararı aldı. Diziden gelen bu haber, izleyicilerini üzdü.

HALDUN BOYSAN HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Maria ile Mustafa dizisi, henüz yayın hayatına başlamadan acı bir haberle sarsılmıştı. Dizinin çekimleri için Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan ünlü oyuncu Haldun Boysan, kaldığı otelde kalp krizi geçirmiş ve hayata veda etmişti. Bu acı haber sanat dünyasında şoke etkisi yarattı. Haldun Boysan’ın sevenleri ünlü oyuncunun vefatıyla yasa boğuldu.

İPEK TENOLCAY DİZİYE YENİ KATILMIŞTI

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Maria ile Mustafa dizisine, ünlü oyuncu İpek Tenolcay da henüz yeni katılmıştı. Dizide, Nesrin karakterini canlandıran İpek Tenolcay, bu projede sadece 3 bölüm yer alabildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.