MasterChef 16 Temmuz (18. bölüm) kim kazandı? 3. Tura kalanlar kim, 3lü düello kazananlar hangi yarışmacılar?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef, izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmada 3lü düellolar ile yarışmacılar kıyasıya bir mücadele veriyor. 16 Temmuz 2021 akşamı yayınlanan bölümde de yine 3lü bir düello yaşandı. Peki, kazanan Merve Karagül mü, Ece Aysal mı yoksa Çağatay Akgül mü oldu? MasterChef 16 Temmuz 3. Tura kalanlar kim, 3lü düello kazananlar hangi yarışmacılar? Tv8 MasterChef 18. bölüm kazanan kim?

MasterChef heyecanı 16 Temmuz 2021 Cuma akşamı yayınlanan yeni bölümle devam etti. Birbirinden hırslı yarışmacıların hünerlerini sergilediği MasterChef’te birbirinden güzel yemekler de şeflere sunuldu. Yarışmada kimin kazandığı da yine her zamanki gibi merak edilen bir konu oldu.

MasterChef’in 16 Temmuz akşamı yayınlanan bölümünde, bir yarışmacı gözyaşlarını tutamadı. Merve Karagül, Ece Aysal ve Çağatay Akgül, kağıt kebabı yaparak mücadele etti. Yemekleri yaptıktan sonra şeflere sunan yarışmacılar arasından ise kimin kazandığı izleyicilerin merak konusu oldu.

Ece Aysal gözyaşlarını tutamadı

Yarışmacılar arasında yer alan Ece Aysal, yemeği istediği gibi yapamadığını söyleyerek gözyaşlarını tutamadı. Ece’nin tahminleri ve beklentisi de doğru çıktı. Somer, Mehmet ve Danilo Şefler, 3lü düelloda ilk olarak Ece Aysal’ın elendiğini açıkladı.

Düello sonrasında kimin kazandığı ise merak konusu oldu. Merve Karagül ve Çağatay Akgül, yarışmada bir üst tura kalmanın sevincini yaşamak istiyor. Şefler, kimin üst tura çıktığını açıkladı. Kazanan isim Merve Karagül oldu. Merve Karagül, “Yerimde Ece’nin olmasını isterdim. Yarıştığım iki arkadaş da benden daha profesyoneldi” dedi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.