MasterChef 17 Aralık Perşembe eleme adayı kim oldu, ödül oyunu kim kazandı?

Ekranların efsane programlarından MasterChef Türkiye’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yayınlanan her bölümde izleyicilerin ekranlarının başına kilitleyen TV8’in en çok izlenen yapımlarından biri olan MasterChef’te yine eleme adayının belirlendiği ve ödül oyununun oynandığı bir bölüm ekranlara geldi. Son zamanların en çok izlenen yarışma programlarından MasterChef’te eleme adayının kim olduğunu ve ödül oyununu kimin kazandığını merak eden izleyiciler de konuyu internette araştırmaya başladı. Biz de haberimizde merak edilenleri gidermeye ve araştırılan soruların cevaplarını vermeye çalıştık! İşte MasterChef 17 Aralık 2020 Perşembe eleme adayı ve ödül oyununun kazananı!

MasterChef Türkiye rüzgarı, TV 8 ekranlarında esmeye devam ediyor. Yayınlanan her bölümüyle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen ve her bölümle de reytingin zirvesine aday olan MasterChef’te eleme adayı ve ödül oyunu yine heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. 17 Aralık 2020 Perşembe akşamı izleyicilerin evine konuk olan MasterChef, özellikle sosyal medyada ve internette de adından söz ettirmeyi başarıyor. MasterChef 17 Aralık 2020 bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de bu bölümü internette araştırmayı sürdürüyor. Araştırılan konu sadece MasterChef’in son bölümü de değil! 17 aralık Perşembe tarihli yayında hangi yarışmacının eleme adayı, hangi yarışmacının da ödül oyununu kazandığı merak edilen konuların başında geliyor! İşte MasterChef 17 Aralık eleme adayı ve ödül oyununun kazanı!

MASTERCHEF’TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam Yasin, Alican, Cemre, Eda, Batuhan ve Mustafa konuk olarak ödül oyununa katıldı. Kura çekilişi sonrasında Emir – Cemre, Eda – Serhat, Alican – Eray, Yasin – Özgül ve Barbaros – Batuhan eşleşmesi çıktı. Ödül oyununda şefler mystery boxtan malzemelerden bir yaratıcı yemek yapmalarını istedi. Bunun için ise verilen süre bir saat oldu. Süre sonunda yarışmacılar, hazırladıkları yemekleri şeflere sundu. Şefler, sunulan yemeklerin tadımını yaptı ve finale kalan çiftleri çağırdı. Finale kalanlar Serhat – Eda, Barbaros – Batuhan ve Cemre – Emir oldu. Gecenin üçüncüsü Serhat ile Eda ikilisi seçildi. MasterChef’te bu akşam ödülü kazananlar Barbaros ve Batuhan oldu.

MASTERCHEF’TE BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de son beşe kalan yarışmacılar ile 18. haftada bireysel mücadele başladı. Bu hafta yapılan iki eleme oyunu sonucunda potaya giren iki isim belli oldu. Haftanın ilk eleme adayı Eray olurken ikinci eleme adayı Barbaros oldu.

AİLELERLE BİRLİKTE ÖDÜL OYUNUNDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!

MasterChef Türkiye’de bu hafta son beşe kalan Barbaros, Eray, Özgül, Emir ve Serhat’ın oynadığı ödül oyununa sürpriz konuklar katıldı. Ödül oyununa Serhat’ın nişanlısı, Eray ve Barbaros’un annesi, Özgül’ün eşi ve Emir’in arkadaşı katıldı. Konukların tek tek gelmesi sırasında yarışmacılar ve konuklar arasında duygusal anlar yaşandı. Ailelerle birlikte oynanan soru – cevap oyununu kazanan Serhat ve nişanlısı oldu.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.