MasterChef 2021 Mert Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Mesleği nedir, Instagram hesabı ne?

MasterChef yarışmacılarından Mert Yılmaz izleyiciler tarafından araştırılıyor. MasterChef Mert Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef Mert Yılmaz mesleği nedir, Instagram hesabı nedir?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef 2021 yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yarışmacılar ise izleyicilerin araştırdığı isimler oldu. kimi yarışmacı jüri üyelerinden evet oyu olarak yoluna devam ederken kimi de ilk günden elendi. MasterChef’te Mert yılmaz da merak edilen ve araştırılan isimlerden biri oldu.

Geride kalan sezonunda yaşattığı büyük heyecan sonrası aylardır sabırsızlıkla beklenen Masterchef Türkiye 26 Haziran Cumartesi akşamında izleyicilerin karşısına çıktı. Somer Sivrioğlu, Dinlo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın renkli jüri üyelikleri ile adından söz ettiren yarışmada hem lezzet tufanı yaşanacak hem de büyük bir eğlence ekranlara taşınacak. Programda finalisler arasına kalabilmek adına mücadele verecek ve şampiyonluk için kolları sıvayacak. Ardından da jüri karşısındaki kaderleri belli olacak. O isimlerden biri de Mert Yılmaz olarak açıklandı. Peki, Masterchef Mert Yılmaz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Masterchef Mert kimdir?

Bu sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Mert Yılmaz, saç rengi ile adından söz ettirmeyi başardı. Kendisine sebebi sorulunca “Üst tura geçersem söylerim” yanıtını verdi. Kendisi Los Angeles’tan geldi. Yurt dışında önemli yerlerde şeflik yaptı.

Masterchef Mert Instagram hesabı

Yakışıklı yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada binden fazla takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @chefmert profilinden takip edebilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.