Ana SayfaMedyaMasterChef Çağatay Akgül kimdir, nereli, kaç yaşında?

MasterChef Çağatay Akgül kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programı tüm hızıyla sürüyor. MasterChef’te yarışan Çağatay Akgül de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Özellikle saçları dikkat çeken MasterChef Çağatay kimdir, kaç yaşında, nerelidir? MasterChef Çağatay Akgül mesleği nedir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yemek yarışması, izleyicileri adeta ekranlara kilitliyor. Yayınlanan her bölümde yarışmacılar, birbirleriyle kıyasıya bir mücadele veriyor. MasterChef yarışmacıları bir sonraki tura katılmak için en güzel yemeklerini yaparak hünerlerini sergiliyor.

Yarışmacılar arasında yer alan birçok isim de izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Merak edilen isimlerden biri de Çağatay Akgül oldu. Çağatay Akgül isimli yarışmacıyı merak edenler, kendisi hakkındaki bilgileri internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte merakla araştırılan Çağatay Akgül hakkında bilgiler…

Masterchef Çağatay Akgül kimdir?

Bugün TV8’de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Çağatay Akgül İtalyan mutfağında çalışıyor. Bu sebeple Danilo Şef’i heyecanlandırdı. Aslen İstanbullu ve İstanbul’dan geldi. Armut Carpaccio ile geldiği mutfakta Mehmet Şef “Yüzde 50’sine razıyız” diyerek kendisine takıldı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.