Ana SayfaMedyaMasterChef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak asıl mesleği nedir?

MasterChef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Tunahan Ak asıl mesleği nedir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasına katılan Tunahan Ak isimli yarışmacı, hem jüri üyelerini hem de ekranları başında yarışmayı izleyen izleyicileri adeta gülmekten kırdı geçirdi. Yarışmayı izleyenler Tunahan’ı merak ederek internette araştırmaya başladı. MasterChef Tunahan Ak kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef Tunahan Ak asıl mesleği nedir?

Tv8 ekranlarının sevilen yemek yarışma programı MasterChef, yeni sezona başladı. Yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği MasterChef’te en iyi yemeği yapmak isteyenler performanslarını sergilemeye devam ediyor.

MasterChef yarışması bir yandan büyük bir mücadeleye sahne olurken diğer yandan da komik anların yaşandığı bir yarışma olarak hafızalara kazınıyor. Yarışmaya katılan isimlerden biri olan Tunahan Ak da MasterChef’in unutulmaz yarışmacılarından biri oldu. Ocağın başına geçer geçmez izleyiciler üzerinde merak uyandıran MasterChef yarışmacısı Tunahan, hareketleri ve konuşmaları ile kendisini görenleri gülmekten kırdı geçirdi.

MasterChef yarışmasını izleyenler Tunahan’ı merak ederek internette araştırmaya başladı. İşte kendine has tavırları ile gözleri üzerine diken Tunahan Ak ve jüri üyeleri arasında yaşananlar…

Fazla gülmemesiyle ve sert tavrıyla bilinen Mehmet Şef de Tunahan’a “Yaşından dolayı bilmedikleri olduğunu” söyleyince, Tunahan “İnsanlar 14 yaşında İstanbul’u fethediyor” cevabıyla ünlü şefleri ikinci kez kahkahalara boğdu.

Mehmet Şef, Tunahan’ı ikaz ederek “İnsanlar dediğin Fatih Sultan Mehmet” dedi.

Mehmet Şef, Tunahan’a yemeğini nasıl pişirmek istediğini sorunca, genç yarışmacı “Tavayla, kızartarak” yanıtını verdi.

Mehmet Şef de bunun karşılığında ‘kaç derecede ve pişme derecesini merak ettiğini’ belirterek “Oğlum sen bana sınav mısın” diye gülerek tatlı sert çıkıştı. Somer ve Danilo Şef ise bu anlarda yüksek sesle kahkahalar attılar. Tunahan da “Sınavda olan benim şef” deyince stüdyo kahkahalara boğuldu.

MasterChef Tunahan Ak kimdir?

Aşçılık lisesi mezunu olan Tunahan Ak, Bolu’da 4 sene yatılı okumuş. 1,5 senedir Kadıköy’de çikolata imalathanesinde çalışıyor.

Tunahan Ak ile şefler arasındaki diyaloglar, izleyenleri kahkahaya boğdu. Mehmet şefin “Eti nasıl pişirmek istedin?” sorusuna “Tavada” şeklinde cevap vermesi Danilo şef ve Somer şefi çok güldürdü. Mehmet şef, derece olarak demek istiyorum deyince Tunahan’ın 60 derece cevabı iki şefe kahkaha attırdı. Mehmet şef, bu cevaplar karşısında “Kamera şakası falan değilsin dimi” diyerek tepki verdi.

Tatlı patates yatağında bonfile yemeği ile şeflerden iki evet aldı. Somer şefin hayır dediği Tunahan Ak, sonraki tura geçmeyi başardı.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.