Ana SayfaMedyaMasterChef Türkiye 2021 şampiyonu kim oldu? Serhat Doğramacı kimdir?

MasterChef Türkiye 2021 şampiyonu kim oldu? Serhat Doğramacı kimdir?

MasterChef 2021 uzun zamandır tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor ve büyük maratonun sonunda da kimin şampiyon olacağı merakla bekleniyordu. MasterChef Türkiye 2020’de şampiyon belli oldu ve ödülün de sahibi oldu. MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu kim oldu? Ne ödül aldı? MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu ne ödül aldı? MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef’te aylardır süren maraton sona erdi. MasterChef’te kimin şampiyon olacağı merakla bekleniyordu. 2 Ocak Cumartesi ve 3 Aralık Pazar günü yapılan finalin ardından MasterChef Türkiye’nin 2020 şampiyonu sonunda belli oldu. Peki, MasterChef Şampiyonu kim oldu? Ödülü ne?

MASTERCHEF 2020 ŞAMPİYONU SERHAT DOĞRAMACI

Finale kalan Yarışmacı Barbaros ve Serhat’ın iki gün boyunca yarıştığı Masterchef  programında bu akşam son kez yemek yaptı ve verilen puanlar sonucunda Serhat Doğramacı Masterchef 2020 şampiyonu oldu.

ÖDÜL JEEP

Öte yandan MasterChef’te büyük ödül belli oldu. MasterChef şampiyonu jeep sahibi olacak.

SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Serhat Doğramacı 23 yaşında. Aşçılık yapan Doğramacı yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef’in iddialı isimlerinden Serhat Doğramacı, Selim Paşa Lisesi Turizm Otelcilik bölümünü tamamlayan genç yarışmacı, Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitimini sürdürüyor.

Kendisiyle ilgili sorulara Instagram hesabından yanıt veren Serhat, bir takipçisinin “Aslen nerelisin? Soyadının kaynağı neresi?” sorusuna; “Babam Kerkükte doğmuş, anneannem Yugoslav göçmeni. Ben İstanbulluyum. Soyadımın kaynağı İhsan Doğramacı.” yanıtını vermişti.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.