Masterchef yeni sezon ne zaman saat kaçta başlıyor? 2021 MasterChef kadrosu belli oldu mu?

Tv8 ekranlarının fenomen yemek yarışma programı MasterChef için geri sayım başladı. Yarışmayı merakla bekleyen izleyiciler ise yarışmanın yayın tarihini araştırıyor. Masterchef 2021 ne zaman başlıyor? MasterChef kadrosu belli oldu mu? Tv8 Masterchef yeni sezon ne zaman?

Bir tv8 klasiği haline gelen ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan MasterChef yeni sezon için geri sayıma başladı. Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran yarışmanın hem kadrosu hem de yayın tarihi izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor.

MasterChef kadrosuyla ve farklı yemekleriyle adından söz ettiren bir yarışma. Geçtiğimiz sezon yine Tv8’de yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen yarışma, reyting rekorlarını da adeta alt üst ediyordu.

Acun Ilıcalı’nın gözdelerinden olan MasterChef için yeni sezon kadrosu da şekillenmeye başladı. İzleyiciler, büyük bir heyecan ve tutku ile yarışmanın ilk bölümünü adeta iple çekiyor. Peki, MasgerChef’in ilk bölümü ne zaman?

MasterChef ilk bölüm ne zaman?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef ilk bölümü ile 26 Haziran Cumartesi günü ekranlara gelecek. MasterChef yarışmasının jürileri arasında ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yer alıyor.

MasterChef saat kaçta?

MasterChef Türkiye saat 20.00’de ekranlara gelecek.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.