Home Medya Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Masumiyet hangi şehir, il, mahalle ilçede çekildi?

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Masumiyet hangi şehir, il, mahalle ilçede çekildi?

0
117

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Masumiyet, yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitliyor. Ekranlarının başında dizi izleyen dizi severler ise dizinin çekimlerinin nerede yapıldığını merak ediyor. Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Masumiyet dizisi çekim yeri hangi il, şehir, mahallede yapıldı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana da adından söz ettiren Masumiyet dizisi, Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu ve senaryosu ile adından söz ettiren dizi, izleyicileri de ekranlarının başına kilitlemeyi başarıyor. Diziyi izleyenler, bir yandan da merak ettikleri konuları internette araştırıyor. Merak edilen konulardan biri de dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı oluyor.

Masumiyet dizisinin nerede çekildiği araştırılıyor. Masumiyet dizisi FOX’un sevilen dizileri arasında yerini aldı. Masumiyet özellikle sosyal medyada çok konuşuluyor. İzleyiciler Masumiyet’in nerede çekildiğini merak ediyor. İşte Masumiyet çekim yeri.

Masumiyet nerede çekiliyor?

FOX’un yeni dizisi Masumiyet Gebze, İzmir, Kandıra, Derince, Kartepe, Gölcük gibi yerlerde çekilmektedir. Masumiyet dizisinin çekimleri çoğunlukla Kocaeli’de gerçekleşiyor. Kocaeli’ne bağlı Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi hemen hemen tüm ilçeler dizinin çekimleri için kullanılıyor. Masumiyet aynı zamanda İstanbul’da Riva’da da çekilmektedir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.