Masumiyet Ela kimdir, gerçek adı nedir? İlayda Alişan sevgilisi kim, kaç yaşında, nereli?

0
397
masumiyet ela kimdir

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Masumiyet adlı dizide Ela Yüksel karakteri merak konusu oluyor. Masumiyet Ela kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli? Masumiyet dizisinin Ela’sı İlayda Alişan boyu kaç, kaç kilo, sevgilisi kim Instagram hesabı nedir? İlayda Alişan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile dizi severlerin karşısına çıkan Masumiyet dizisi, daha şimdiden izleyicilerin beğenisini kazanmaya başladı. Dizide merak edilen birçok konu izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı.

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet’te Ela Yüksel karakteri de izleyicilerin dikkatlerini üzerine çekti. Masumiyet dizisinin izleyicileri, Ela karakteri hakkında merak ettikleri konuları internet üzerinden araştırmaya başladı. Güzelliği ve sempatikliğiyle adından söz ettiren Ela karakterine can veren İlayda Alişan hakkında merak ettiklerinizi haberimizde derledik. İşte Masumiyet Ela (İlayda Alişan) hakkında merak edilen konular!

Masumiyet Ela kimdir?

FOX TV’nin yeni dizisi Masumiyet’te Ela karakterini canlandıran güzel oyuncu İlayda Alişan’dır. İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde eğitimine devam etti. Kariyerine reklam sektöründe başlayan İlayda Alişan, 2011 yılında kariyerine başlamıştır. Çalışmaları Bir Çocuk Sevdim dizisidir. Daha sonra “Benim Adım” Gültepe ve Serçe Sarayı, “Sevmemi Söyle” ve Derin Çukur dizisi oldu.

2019-2020 yılları arasında Netflix orijinal dizisi “Hakan: Muhafız” da İrene’ye hayat verdi. Şampiyona takımına 2019 yılında katıldı. 2021 yılında Gain’in orijinal dizisi Trapist’te Özlem karakterini canlandırdı.

İlayda Alişan Instagram için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here