Masumlar Apartman 13. Son bölüm tek parça HD izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı, 8 Aralık Salı akşamı yine en çok izlenen bölümlerinden biriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Masumlar Apartmanı 13. Bölümle yine izleyicileri ekranlarının başına kilitledi. Masumlar Apartmanı 13. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler son bölüm izleme linkini internette aramaya başladı. Masumlar Apartmanı 13. Son bölüm tek parça izle! Masumlar Apartmanı 14. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu? İşte Masumlar Apartmanı tek parça HD izleme linki!

MASUMLAR APARTMANI 12. BÖLÜM ÖZET

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han, Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir. Senaryosu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI 13. BÖLÜM İZLE

MASUMLAR APARTMANI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı dizisinin 13. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Masumlar Apartmanı 14. Bölüm internette sıkça aranmaya başladı. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamızda bulabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.