Masumlar Apartmanı 15. Son bölüm TRT 1, Youtube FULL izle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 22 Aralık Salı akşamı yeni bölümüyle yayınlandı. Yayınlanan son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin full izleme linkini araştırıyor. Masumlar Apartmanı 22 Aralık Salı 15. Son bölüm TRT 1, Youtube tek parça Full izle! Masumlar Apartmanı 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlandığı her bölümle izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Yayınlanan son bölümüyle reytingleri yine alt üst eden dizi, izleyenlere de duygu dolu anlar yaşattı. Masumlar Apartmanı dizisi, 22 Aralık Salı akşamı 15. Bölümüyle ekranlara geldi. Yine izleyenleri ekranlarının başına kilitleyen diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de tek parça izleme linki için soluğu internette aldı. Masumlar Apartmanı dizisinin 15. Son bölüm izleme linki detaylar haberimizde…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, yaşadığı şokun ardından kendisinden beklenmeyecek davranışlar sergilemeye başlar. Bu durum evdekilerin de endişelenmesine sebep olur. Safiye’nin bu hale Naci yüzünden geldiğini düşünen Han, sorunu kökten çözmek için bir adım atar.  Ancak bu adım kendisiyle yüzleşmesini gerektirecek bir gerçeği oraya çıkarır. Bu sırada Haluk’tan gelen bir haber Ege’yi derinden sarsar.  İnci’nin katı tavrı, iki kardeşin arasındaki iplerin gerilmesine neden olur. Gülben, ablasıyla Naci arasındaki gizemi çözmeye kararlıdır. Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için bir plan yapar ve bu plana hiç beklenmedik birini de dahil eder. Naci ise Safiye’nin onu istemediğine artık emindir. Umutları tükenir ve bir karar alır. Ancak beklenmedik bir işaret işin rengini değiştirir.

MASUMLAR APARTMANI 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Ekranların fenomen haline gelen ve TRT1’de her hafta paylaşılan Masumlar Apartmanı dizisinin beklenen 16. yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı.

MASUMLAR APARTMANI 15. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.