Masumlar Apartmanı 23. Bölüm TRT canlı izle! Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
143
masumlar apartmanı 23 bölüm izle

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı, 23. Bölümüyle 23 Şubat Salı akşamı izleyicilerin karşısına çıkıyor. Masumlar Apartmanı 23. Bölüm TRT 1 Youtube Puhu TV izle! Masumlar Apartmanı 24. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle.

TRT 1 ekranlarında yeni bölümleriyle Salı akşamları dizi severlerin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı 23 Şubat Salı akşamı izleyicilere yine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizi severlerin merakla beklediği Masumlar Apartmanı 23. Bölüm fragmanı daha önceden yayınlanmıştı.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm yine dizi severleri ekranlarının başına kilitleyecek. Diziyi merakla bekleyen izleyiciler, internet üzerinden canlı izleme linkini ve yeni bölüm fragmanını da araştırmaya başladı.

Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Han, Esra’ya yaptığı açıklamayla durumu tekrar kurtardığına inansa da, Esra’nın daha fazlasını gördüğünü bilmiyordu. Esra öğrendiği bilgilerle nasıl başa çıkacağını bilmiyordu. Sonunda İnci’ye söyledi. İnci için durum artık sadece bir soru değil. Araştırma yapıyor. Öte yandan Naci bu kez Safiye için daha büyük bir sürpriz hazırladı. Ancak işler plana göre gitmedi. Şimdi Naci’nin gerçeklerle yüzleşme zamanı. Gülben ve Esat’ı çok zor duruma düşüren hastalığı Hikmet’i şaşırttı. Neriman, Gamze’nin okuldaki meydan okumasını kabul etti ve yeni bir tür heyecan buldu. Bu keşif onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara götürdü. Esra, daireden gelen kokuyu takip ederek her şeyi karıştıran bir dizi olay başlattı.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanının her bölümünden sonra bir sonraki bölümde neler yaşanacağı da izleyicilerin merak ettiği konulardan biri oluyor. Bu sebeple Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı da merak edilenler arasında yer alıyor. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here