Max Kruse’nin sevgilisi kimdir, adı ne? Dilara Mardine nereli kürt mü?

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Alman Max Kruse, sevgilisine üzerinde kürtçe evlenme teklifi bulunan tişört ile canlı yayında evlenme teklifi etti. Max Kruse’nin olimpiyatlarda yaptığı bu teklifin ardından herkes Kruse’nin sevgilisini merak etmeye başladı. Max Kruse’nin sevgilisi kimdir, adı nedir? Max Kruse sevgilisi Dilara Mardine nereli, Kürt mü?

Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan Alman futbolcu Max Kruse, 2020 Tokyo Olimpiyatlarında milli takımı ile birlikte Japonya’da bulunuyor. Ünlü futbolcu, geçtiğimiz gün sevgilisine yaptığı evlenme teklifi ile tüm dünyaya adından söz ettirdi.

Alman futbolcu Max Kruse, üzerinde Kürtçe ‘Seni seviyorum, benimle evlenir misi?’ yazan tişörtle, sevgilisine evlenme teklifi etti. Max Kruse’nin bu girişiminin ardından sevgilisi de merak konusu oldu. Max Kruse’nin sevgilisinin teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Dilara Mardine kimdir, nereli?

Max Kruse’tan canlı yayında evlilik teklifi alan Dilara Mardine’nin Kürt kökenli olduğu biliniyor. Dilara Mardine’nin kaç yaşında olduğuna ve ne iş yaptığına ilişkin fazla bilgi yer almıyor. Dilara Mardine, “dilaramardine” kullanıcı adı ile Instagram’da paylaşım yapıyor. Güzelliği ile dikkat çeken Dilara Mardine, sosyal medya hesabından sevgilisi ile çekindiği pozları da paylaşmadan edemiyor.

Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan Dilara Mardine’nin Instagram hesabında yaklaşık 14 bin takipçisi bulunuyor. Max Kruse ile yakın zamanda evlenmesi beklenen Dilara Mardine’nin sevgilisinin kendisine evlenme teklifinde bulunmasının ardından, Max Kruse’nin 10 numaralı milli forması ile poz vererek sosyal medya hesabından paylaştı.

Dilara Mardine ayrıca, Max Kruse ile samimi pozlarını paylaşmadan da edemedi. Sosyal medya hesabından tebrik alan Mardine, bu tebrikleri de paylaştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.