Mechazilla coin nedir, yükselir mi geleceği ne? Mechazilla coin nasıl alınır?

Mechazilla coin, Elon Musk’ın attığı twit sonrasında kripto para yatırımcıları tarafından merak edilen ve araştırılan bir kripto para olarak dikkat çekti. Mechazilla Coin nedir, nasıl alınır? Mechazilla coin geleceği nedir, nereden alınır?

Son zamanlarda attığı kripto paralara ilişkin twitlerle gündemde geniş yer bulan ünlü milyarder Elon Musk, bu kez de Mechazilla coin hakkında yorumda bulundu. Musk’ın twitini görenler ise bu coini araştırmaya başladı. Elon Musk attığı twitte, “Mechazilla bunu gelecekteki roketler için yapacak, ancak henüz tam olarak hazır değil” ifadelerini kullandı. Peki, nedir bu Mechazilla coin?

Mechazilla coin sitesinde yer alan bilgiler:

Ön satış sırasında sadece 240 Trilyon Zilla basılacak ve arzın geri kalanı yakılacak

Jeton İşareti       ZİLLA

Lansman tarihi  14 Nisan 2021

Toplam İlk Arz: 1000 Trilyon ZILLA

Jeton Satışı         14 Nisan 2021 Satılacak

Token: 240 Trilyon ZILLA

İlk Fiyat BNB Başına 4T ZILLA

Fiyat listesi         BNB Başına 3T ZILLA

Likidite %80 DxSale Tarafından Kilitlendi

Kabul Edilen Para Birimleri           BNB

Yumuşak KAPAK              20 BNB

Sert CAP              60 BNB

Takım Jetonları 0 | Tüm geliştirici belirteçleri yandı.

Jeton Teslim Tarihi          Satıştan Hemen Sonra

Mechazilla’nın Özellikleri

Mechazilla, Ay’a diğer Defi protokollerinden daha erken ulaştığından emin olmak için Defi alanında mevcut olan en iyi stratejileri uygular. Her işlemde statik yansıma artı Likidite Üretimi ve Madeni Para Yakma işlemine sahibiz.

Statik Yansıma

Her İşlemde %4 İşlem Ücreti alınır ve bu daha sonra tüm sahiplere yeniden dağıtılır. Jetonları toplamaya veya stake etmeye gerek yok.

Likidite Üretimi

İşlemler için %4 likidite havuzu ücreti ekliyoruz, ücretin yarısı BNB’ye dönüştürülür ve kalan yarısı Token ile eşleştirilerek Zilla BNB Likidite çifti oluşturulur ve bu likidite PCS’ye eklenir.

Jeton Yakma

Arzın çoğu başlangıçta yakıldığından, her işlem statik yansıma yoluyla yanma cüzdanına ek jetonlar gönderir ve böylece arzı sürekli olarak azaltır. Çeşitli kilometre taşlarında manuel yanıklar da yapılacaktır.

Not: Buradaki içerik, yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakla birlikte, sadece söz konusu kripto paranın resmi internet sitesindeki bilgileri içermektedir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.