Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Hadise ile sevgili mi?

Kaan Yıldırım’la olan aşkı yılan hikayesine dönen Hadise, aradığı aşkı sanat dünyasının dışında buldu. Hadise’nin iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise ile Mehmet Dinçerler sevgili mi? Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında, mesleği nedir? Mehmet Dinçerler ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Magazin dünyasının bir ayrılıp bir barışan çifti olarak akıllara kazınan Hadise ve Kaan Yıldırım çifti, yine ayrılmıştı. Ayrılıkları kadar çiftin barışması da gündeme sık sık geliyordu. Ancak bu kez ayrılık kesin gibi. Çünkü her ikisi de aradığı aşkı başkalarında buldu.

Kaan Yıldırım’ın Çağla Şikel ile, Hadise’nin de iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine düştü. Yaşanan bu gelişmelerin ardından ise Mehmet Dinçerler’in kim olduğu merak konusu oldu. Hadise’yi yakından takip edenler, ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler’in biyografisini internette araştırmaya başladı. İşte Mehmet Dinçerler kimdir, sorusunun yanıtı…

Mehmet Dinçerler kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti.

Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.