Home Medya Melik Tapar annesi kim, Başulu Hatun mu? Tapar ile Sencer kardeş mi,...

Melik Tapar annesi kim, Başulu Hatun mu? Tapar ile Sencer kardeş mi, anneleri aynı mı?

0
232
melik tapar annesi kim

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi TRT 1 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkarken birçok konu da merak konusu oluyor. Melik Tapar annesinin yaşadığını öğrenecek mi? Uyanış Büyük Selçuklu Ahmet Sencer ile Melik Tapar kardeş mi anneleri aynı mı Başulu hatun mu? Melik Tapar annesi kim?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında izleyiciler adeta ekranlarının başına kilitliyor. Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu’da 22. Bölüm adeta hüzün dolu bitmişti.

Annesinin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek isteyen Melik Tapar’ın kafası oldukça karışıkken bu olayı sorguladığını öğrenen Sultan Melikşah Melik Tapar’a öfkelenir ve tokat atar. Daha sonra imalathaneyi terk eden Melikşah’ın ardından haçlılar imalathaneye baskın düzenler.

Melik Tapar’ı hedef alan Haçlılar, imalathaneyi dağıttığı gibi Melik Tapar’ı da yaralar. Son bölümde Melik Tapar’ın yaşayıp yaşamayacağı da izleyiciler tarafından merakla araştırılırken merak edilen bir başka konu da Tapar’ın annesinin kim olduğu oldu.

Melik Tapar annesi kim?

Melik Tapar’ın Haçlılar tarafından yaralandığını duyan Ahmet Sencer’in annesi Başulu Hatun’un içine sızı düştü. Başulu Hatun Melik Tapar için dua etmeye başladı. Tapar’ın yaşaması adına Başulu Hatun’un dua ettiğini gören seyirciler de bu konuyu internette araştırmaya başladı.

Başulu Hatun’un Melik Tapar’ın annesi olma ihtimali üzerinde duran dizi severler konuyu araştırmayı sürdürürken konuya açıklık getiren haberimizi detaylarında.

Melik Tapar ile Sencer kardeştir. Melik Tapar’ın annesi yaşamaktadır ve annesi Başulu Hatun’dur. Yaralı olan ve kurtarılması için canla başla mücadele eden Melik Tapar’ın annesinin yaşadığını ve Başulu Hatun olduğunu ne zaman öğreneceği de merakla bekleniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.