Melik Tapar ölecek mi, ölüyor mu? Uyanış Büyük Selçuklu 22 bölüm fragmanı!

0
474

TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 15 Şubat bölümü 21. Bölüm son TRT izle. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 21. Bölüm tek parça Youtube Puhu TV izle. TRT Uyanış dizisi 22 yeni bölüm fragmanı izle. Uyanış Melik Tapar ölecek mi?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 15 Şubat 2021 Pazartesi akşamı 21. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. İzlenme oranlarının yine alt üst eden dizide haftaya neler olacağı da büyük merak konusu oldu. Uyanış Büyük Selçuklu 21. Bölüm full tek parça izle. Uyanış Büyük Selçuklu 22 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu’da Melik Tapar’ın başında olduğu imalathaneye baskın olur. Melik Tapar ölecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu?

Tacülmülk, Hasan Sabbah’ın bir tertibiyle edindiği yanlış istihbarat neticesinde Sencer’in Kara Tepe’ye pusulandırdığı askerlerin büyük bir kısmını buradan çekmişti. Bu suretle pusulanan az sayıda Selçuklu askerinin öldürülmesine ve Hasan Sabbah’ın devletin mühim bilgilerini içeren evrakları ele geçirmesine sebep olmuştu. Giriştiği bu eylemle Melikşah’ın gözünden düşecek olan Tacülmülk’ün cezası ne olacaktır?

Öte yandan Sencer, Sabbah’ın Selçuklu’nun gizli evraklarını haçlı kontlarına teslim edeceğini öğrenmişti. Bu teslimatın gerçekleşeceği yeri de öğrenen Sencer, Nizamülmülk ve yiğitleriyle beraber teslimat yerine bir baskın yapmıştı. Sencerler, Sabbah, Markus ve haçlı kontlarından Selçuklu’nun birçok sırrını içeren evrakları almayı başarabilecekler midir? Sencer, Markus’u ve Sabbah’ı yakalayıp intikamını alabilecek midir?Tüm bunların yanı sıra Zübeyde’nin emrini dinlemeyip Kınık Obasına, Melikşah’ın yanına gelen Terken, Melikşah’ın otağında Başulu ile karşılaşmıştı. Kendisine sırtı dönük olan Başulu’nun yüzünü görecek midir?

Öte yandan ölümün pençesinden kurtulup sıhhatine kavuşacak olan Melikşah, derhal Kuvel Kalesi fethi için yeni silahlarla ordusunu teçhizatlandırmak isteyecektir. Bu yönde başlatılan hazırlıklara batıni ve haçlı ittifakı sekte vurmak için nasıl bir harekete girişecektir? Melikşah’ın Kuvel’e fetih için geleceğini bilen İzakyos, bölgede güçlenmek için ne yapacaktır?

Uyanış Büyük Selçuklu 21. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin 15 Şubat akşamı yayınlanan 21. Bölümünden sonra 22. Bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Uyanış Büyük Selçuklu 22 bölüm fragmanı için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here