Melis İşiten ile aşk yaşayan Sergen Deveci kimdir, kaç yaşında, nereli?

ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisinde Dilşad karakterine hayat veren Melis İşiten ile Daniska Show sunucusu Sergen Deveci’nin aşk yaşadığı iddia edildi. Magazin gündemine düşen haberin ardından Sergen Deveci’nin kim olduğu da merak konusu oldu. Sergen Deveci kimdir, kaç yaşında, nereli? Sergen Deveci ile Melis İşiten sevgili mi?

Sergen Deveci, son yıllarda sosyal medya üzerinden yayınladığı videolarla adından söz ettirmeyi başarmıştı. Bu kez aşk iddiaları ile gündeme gelen başarılı ismin, ünlü oyuncu Melis İşiten ile aşk yaşadığı gündeme geldi. Sergen Deveci hakkında merak ettiklerini internette araştıranlar ise soluğu internette aldı.

Sergen Deveci kimdir?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 yılında İzmit’te doğdu.  Oyunculuğa merakı nedeniyle Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. Sosyal medya fenomenleri arasında kendine yer edinmiştir. Hazırlamış olduğu skeçleri Youtube kanalında paylaşarak büyük beğeni toplamıştır. Oyunculuk eğitimi için İstanbul’a taşınan Deveci, İstanbul’da eğitimine devam etmektedir.  A-Normal isimli tiyatro oyununda sahne alan Sergen Deveci, şimdilerde ise Blu TV de yayınlanan ‘Bonkis’ dizisinde yer almaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.