Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara, 3 Ocak Pazar akşamı 19. Yeni bölümüyle dizi severlerin karşısına çıktı. Menajerimi Ara 19. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, internette izleme linkini arıyor. Menajerimi Ara 19. Son bölüm tek parça full Star TV, Puhu Tv, Youtube izle! Menajerimi Ara 20. Bölüm fragmanı izle!

Star Tv ekranlarının ve Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara, 3 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 19. Bölümüyle dizi severleri yine ekranlarının başına kilitlemeyi başardı. Menajerimi Ara son bölümü izlemek isteyenler, dizinin yayınlanan son bölümünü internette araştırıyor. Son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı detaylar haberimizde!

MENAJERİMİ ARA 19. BÖLÜM ÖZETİ

Barış’la Dicle arasında yaşanan romantik yakınlaşma onlar için yeni bir başlangıç gibi görünse de işleri o kadar kolay olmaz. Kıraç yılbaşı akşamı duyduğu haberi sindirmeye çalışırken Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans’ta yeni bir dönemi başlatır. Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eskiye dayanan küslüğünü çözmeye çalışırken Dicle sürpriz bir çıkış yapar.

Dicle’nin bu hamlesinden sonra işler iyice çıkmaza girer ve bunun bedeli Ego Ajans için ağır olur. Bütün hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir’in bir seçim yapması gerekir. Kıraç’ın Serkan’la gizemli geçmişi adım adım peşinden gelirken Kıraç sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar verir. Kıraç’ın itirafı Ego’daki herkesi şoke ederken Dicle’yi de çok zor durumda bırakır.

MENAJERİMİ ARA 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here