Menajerimi Ara 31. Bölüm fragmanı izle! Menajerimi Ara 30. Bölüm full tek parça izle

0
204

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisi, yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan hemen her bölümüyle adından söz ettiren dizi, 21 Mart Pazar günü 30. Bölümüyle yayınlandı. Menajerimi Ara 30. Son bölüm Youtube Puhu TV tek parça izle! Menajerimi Ara 31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

Menajerimi Ara dizisi Pazar akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Sevilen dizi, 21 Mart Pazar akşamı yeni merakla beklenen bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin 30. Bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise yeni bölüm linkini aramaya başladı. Peki, menajerimi ara son bölümde neler oldu? Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara son bölümde neler oldu?

Bu gece Menajerimi Ara’nın 30. bölümü ekrana gelecek. Star TV’nin dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Özge Borak, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Menajerimi Ara 30. bölümde Ceyda’yı EGO’nun ortağı yaptı ve bu da herkesi şaşırttı. Dicle Barış’a ulaşmaya çalışırken Barış hala depresyondaydı. Haberimizde Menajerimi Ara’nın 30. bölümünü bulabilirsiniz.

Menajerimi Ara’nın 30. bölümü bu akşam Star TV’de yayınlanacak. Pazar gecesi farklı temalar ve güçlü bir oyuncu kadrosuyla ekrana geldi. Dizinin oyuncuları Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Özge Borak, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun tamamı EGO ajansının faaliyetleri ile ilgilidir. “Menajerimi Ara” nın 30. bölümünde Beren olayı yaşandığında Kıraç ve Dicle ile karşılaşacaksınız. Belen, Delil ile yüzleşmek için evine gitti.

Sırlar açığa çıktıktan sonra kurumun içi dağılacak ve Serkan’ın yöneticilere öğretme eylemleri dengede tam bir değişikliğe yol açacaktır. EGO ile çalışan Serkan Ceyda, ajansın üzerine bomba gibi düştü.

Dicle, Barış’a ulaşmaya çalıştı ama Barış hâlâ depresyondaydı. Yazar Cahide olayı, Kıraç ve Dicle ile karşı karşıya. Beren’in eylemleri ortaya çıktığında Dicle’nin tutumu çok şaşırtıcıydı ve Beren bununla yüzleşmek için Dicle’ye gitti.  Oyuncu Defne Kayalar’ın yaptıklarıyla Çınar’ın başı belaya girdi. Barış, eski evinde bulduğu geçmişin karşısında bunalınca Dicle geldi. Dicle ve Barış planlamadıkları sürpriz bir gece yaşadılar. Tüm örtüşmelere dayanamayan Kıraç, ne olduğunu öğrenmek istedi.

Menajerimi Ara 30. Bölüm için link

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here