Mercan Kimya halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Mercan Kimya borsaya ne zaman çıkacak?

Mercan Kimya Sanayi’nin halka arz olacağı haberi, gündeme geldi. Yatırımcılar, Mercan Kimya’nın en zaman halka arz olacağını internette araştırıyor. Mercan Kimya halka arz ne zaman, borsa kodu nedir? Mercan Kimya izahname yayınlandı mı, eşit dağılım mı oransal mı?

Borsa yatırımcıları son zamanlarda halka arz olan birçok firmayı araştırmaya başladı. Bu firmalardan birinin de Mercan Kimya olduğu öğrenildi. Vazelin, stearik asit, dokuma parafini, Polietilen Wax, Fizik Tedavi Parafini gibi birçok kimyasal ürünü üreten Mercan Kimya, talep toplamaya başlayacak. Peki, Mercan kimyanın halka arz tarihleri ne zaman, borsa kodu nedir?

Halka Arz Haber’in haberine göre, Mercan Kimya Sanayi yakın zamanda halka arz olacak. Şirket, internet sitesinden taslak bir izahnameyi de yayınladı. Halka arz tarihi yatırımcılar tarafından merakla araştırılmaya başladı. Mercan Kimya Halka Arz bilgileri haberimizde!

Mercan Kimya halka arz ne zaman?

Şirketin, halka arz tarihi tam olarak netleştirilmese de Nisan – Mayıs aylarında belirlenen bir tarihte talep toplama başlayacak. Eşit dağılımla halka arz olacak şirketin lot sayısı ise 20 milyon olacak. Lot fiyatlarının değişken fiyat olarak belirlendiği ve ek satışın da olmayacağı öğrenildi.

Mercan Kimya Borsa kodu nedir?

Mercan Kimya, MERCN kodu ile borsada işlem görmeye başlayacak.

Kaynak: Halka Arz Haber

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.