Ana SayfaGündemMerve Akman kimdir, kaç yaşında, tutuklandı mı, Instagram hesabı ne? Rahmi Akman...

Merve Akman kimdir, kaç yaşında, tutuklandı mı, Instagram hesabı ne? Rahmi Akman kimdir?

Sosyal medyanın gündeminde Merve Akman var. Merve Akman ismini merak edenler konuyu araştırmaya başladı. Merve Akman’ın, Elmalı Davası olarak bilinen 2 kardeşin cinsel istismarında anne olduğu iddiası gündeme geldi. Elmalı’da 2 çocuğun cinsel istismarında anne Merve Akman mı? Merve Akman kimdir, kaç yaşında, nereli? Rahmi Akman kimdir? Merve Akman, Rahmi Akman tutuklandı mı?

Antalya’nın Finike ilçesinde 2 kardeşin, üvey babaları ve annelerinin erkek arkadaşları tarafından cinsel istismara maruz kaldığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Çocuklarını para karşılığında cinsel ilişkiye zorladığı iddia edilen anne ve üvey baba tahliye edildi.

Sosyal medyada geniş yankı uyandıran olayın ardından, başka bir iddia daha gündeme geldi. Yaşanan bu çirkin olayda annenin, Merve Akman isimli kişi olduğu iddiası dolaşmaya başladı. Merve Akman ismi, Twitter’da Trend topic listesinin ilk sırasına çıktı. Merve Akman’ın kim olduğu da merak edilerek araştırılmaya başladı.

Merve Akman kimdir?

Merve Akman’ın Antalya’da cinsel istismara maruz bırakılan 7 ve 10 yaşlarındaki iki çocuğun annesi olduğu iddia ediliyor. Merve Akman’ın eşi, çocukların da üvey babalarının Rahmi Akman olduğu konuşuluyor. Sosyal medyada konuyla ilgili birçok twit atıldı. Sosyal medya kullanıcıları, yaşandığı iddia edilen olayla ilgili adeta nefret kustu.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.