Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu birlikte tatil yapıyor

Geçtiğimiz günler şok bir kararla oyuncu Gürhan Altundaşar’dan ayrılma kararı alan Merve Dizdar, sert arkadaşları Ezgi Mola ve Birkan Sokullu ile tatile çıktı. Setten tatile ayrılmayan üç arkadaşın denizde çekinip paylaştığı tatil fotoğrafı, sosyal medyanın da ilgisini gördü. Merve Dizdar, 35. yaş gününü de arkadaşlarıyla kutladı.

Geçtiğimiz günlerde eşinden ayrılma kararı alan güzel oyuncu Merve Dizdar, verdiği bu karar ile magazin gündeminde geniş yankı uyandırmış ve uzun süre de gündemde kalmıştı. Dizinin verdiği yorgunluğu da atmak isteyen güzel oyuncu, TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden set arkadaşları Ezgi Mola ve Birkan Sokullu ile tatile çıktı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Gürhan Altundaşar’la sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan Merve Dizdar zor günleri sevenlerinin desteğiyle atlatmaya çalışıyor. Ezgi Mola ile tatile çıkan Dizdar 35. yaşını da dostlarıyla kutladı.

Ünlü oyuncu Merve Dizdar 35. yaşını kutladı. Boşanma kararı sonrası rol arkadaşı Ezgi Mola ile tatile çıkan Dizdar, doğum günü mesajları için teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar’dan boşanacağını açıklayan Merve Dizdar, yeni yaşını rol arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Bir haftadır Ege koylarında tatil yapan Dizdar, 35. doğum gününde aralarında Ezgi Mola ve Birkan Sokullu’nun da olduğu dostlarıyla eğlendi.

Gün boyu denizin ve güneşini tadını çıkaran yakın arkadaşlar, keyifli anlarını da sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Ezgi Mola, paylaştığı bu fotoğrafa, “Merve iyi ki doğdun! Yeteneğinle, o güzel kalbinle, güzelliğinle bizi hep büyülemeye devam et bitanem benim” notunu düştü.

Ünlü oyuncu, “Mesajlar, aramalar, kutlamalar… Tanıdığım tanımadığım herkese teşekkür ederim. İyi ki siz doğmuşssunuz. Hep birlikte nice yıllara. Ve bu fotoğraftaki sevdiklerim ve burada olmayan sevdiklerim. Kendilerini bilirler… Sizi çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Dizdar’ın kutlamalar esnasında paylaştığı doğal fotoğrafı da 200 binden fazla beğeni aldı.

3 YILLIK EVLİLİK BİTİYOR

Son dönemin popüler çiftlerinden olan Merve Dizdar (35) ile Gürhan Altundaşar’dan (37) ayrılık haberi gelmişti. Dizdar, eşinden boşanacağını açıklamıştı.

“BİRBİRİMİZİ ALDATMADIK”

‘İhanet’ iddialarına da yanıt veren ünlü oyuncu, şu açıklamayı yapmıştı: Magazin bilmiyorum. Anlamam da… Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan ile karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle, rica ederim. Zor bir dönem yeterince… Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, kimseyle yasak aşk yaşamadık, sadece bitti. Rica ediyorum…

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.