Home Gündem Mervenur Polat cinayetinde Gökhan Hamurcu tutuklandı mı, serbest mi bırakıldı?

Mervenur Polat cinayetinde Gökhan Hamurcu tutuklandı mı, serbest mi bırakıldı?

0
382
gökhan hamurcu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Mart ayında yayınlanan bölümlerine, Antalya’da kayıplara karışan Mervenur Polat vakası damgasını vurmuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında açıklığa kavuşan olaya, Mervenur Polat’ın cinayete kurban gittiği ortaya çıkmış, Cüneyt Akyol isimli şahıs da cinayeti itiraf etmişti. Cinayet olayı, Müge Anlı’nın sosyal medya hesaplarından bir kez daha paylaşıldı ve olayda kimlerin tutuklandığı da merak konusu oldu. Müge Anlı Mervenur Polat cinayetinde kimler tutuklandı, Gökhan Hamurcu tutuklandı mı serbest mi bırakıldı?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yaptıktan sonra yayınlara ara vermişti. Programa ara verilse de sosyal medya hesaplarından, önceki sezonun olayları takipçilerle paylaşılmaya devam ediyor.

Müge Anlı’nın sosyal medya hesaplarından bu kez Antalya’da cinayete kurban giden Mervenur Polat dosyasının görüntüleri paylaşıldı. Görüntülerin paylaşılmasının üzerine, Müge Anlı’nın takipçileri olayda kimlerin tutuklandığını merak ederek konuyu internette araştırmaya başladı.

NE Olmuştu?

20 yaşındaki Mervenur Polat daha önce bir evlilik yaptı ve bir çocuğu vardı. Boşandıktan sonra ailesiyle yaşamaya devam eden Mervenur Polat, bir otelde çalışıyordu.

MÜGE ANLI’DA ARANAN MERVENUR POLAT ÖLDÜ MÜ?

19 Ekim 2020 tarihinde evden çıkan Mervenur Polat, ailesiyle birlikte Antalya Kepez’de yaşıyordu.

Antalya’da yaşayan 20 yaşındaki Mervenur Polat, 19 Ekim’de Antalya’daki bir iş hanında kayboldu. Genç kızın Kayseri’de oturan ablası Ebru Köse, Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Son görüldüğü iş hanındaki esnaflar ve görgü tanığı Halil İbrahim Şahin konuştu. Kaldığı handa kötü şeyler yaşadığı düşünülen Mervenur Polat’ın tecavüze uğradığı iddia edildi.

4 aydır haber alınamayan bir çocuk annesi Mervenur Polat’ın madde kullanan bir grubun yaşadığı evde kaldığı ortaya çıkmıştı. İş hanında ev olarak kullanılan iş yerine gidip gelen ve olaya tanık olanlar Müge Anlı’ya konuştu.

Mervenur Polat’ı son gören kişi olan Gökhan Hamurcu’nun ifadeleri ise şüpheleri arttırdı. Mervenur’un evin sahibi Cüneyt tarafından tecavüze uğradığını ve ağladığını belirten Hamurcu’nun o sahneyi görünce 6 metre yükseklikten atlayarak kaçtığını söylemesi inandırıcı bulunmadı.

Olaya tanık olan diğer iki isim ise Ferdi ve İbrahim, Gökhan’ı tedirgin gördüklerini belirtti. Madde bulmak için hana giden Mervenur Polat’ın yüksek dozdan öldüğü veya öldürülmüş olabileceği üzerinde duruluyor.

MERVENUR POLAT’IN KATİLİ KİMDİR?

Yayında sık sık adı geçen isimlerden olan Cüneyt, pazar günü Müge Anlı ile iletişime geçerek Mervenur Polat’ın cesedinin olduğu yeri gösterdi. Ancak Cüneyt Akyol, ölüm sebebinin ise uyuşturucu olduğunu belirtti. İncelemeler devam ediyor.

MÜGE ANLI GÖKHAN HAMURCU TUTUKLANDI MI?

İddiaların odağındaki isimlerden biri olan Cüneyt Akyol, 8 Mart’ta canlı yayında gözaltına alındı. Cinayetin 9 Mart tarihinde itiraf edilmesinin ardından Gökhan Hamurcu tutuklandı. Duruşmalar devam ediyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.