Mia Teknoloji halka arz hisse borsada ne zaman işlem görecek?

Mia Teknoloji A.Ş., 11 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan SPK Bülteni’nde halka arz onayı almıştı. Şirket, 15-16 Kasım tarihlerinde talep toplayarak halka arz işlemini başarıyla tamamladı. Yatırımcılar, şirketin halka arz sonuçlarını ve borsada işlem göreceği tarihi merak ediyor. Mia Teknoloji (#MIATK) halka arz sonuçları açıklandı mı, borsada ne zaman işlem görmeye başlayacak?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun 11 Kasım tarihinde halka arzını onayladığı şirketlerden biri olan Mia Teknoloji, 15-16 Kasım tarihlerinde banka ve aracı kurumlar üzerinden talep toplayarak halka arz işlemlerini tamamladı.

Şirketin halka arz sonuçları ve borsada ne zaman işlem göreceğine dair bilgiler, halka arza katılan yatırımcıların merakla araştırdığı konulardan biri olarak dikkat çekiyor.

MIATK işlem kodu işle halka arz olan şirket, toplamda 12.500.000 TL nominal değerli payı halka arza konu etti. Mia Teknoloji’nin halka arz nihai sonuçları henüz açıklanmasa da eşit dağıtım yöntemi kullanıldığı için halka arza katılan yatırımcıların portföylerine lotlar geçti.

Halka arza katılan yatımcılar, 71-72 lot aldı. Şirketin halka arz sonuçları açıklandığı zaman haberimiz güncellenecektir.

Mia Teknoloji’nin halka arzından sonra borsada ne zaman işlem göreceği de merakla beklenen bir diğer bilgi. Şirket, bu bilgiyi de KAP’a yapacağı bildirimle duyuracak.

Not: Halka Arz olan hisselerin, tüm halka arz bilgilerini ve halka arz sonuçları ile borsada işlem göreceği ilk işlem tarihini Google Play’de yer alan Halka Arz Hisseler adlı uygulama ile kullanıcılara duyuruyoruz. Gelişmeleri, anlık bildirim alarak öğrenebilirsiniz. Uygulamayı, aşağıda yer alan görsele tıklayarak edinebilirsiniz.

uygulama logosu

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.