Home Ekonomi Mia Teknoloji ne zaman bölünecek? MIATK hisse bedelsiz ne zaman?

Mia Teknoloji ne zaman bölünecek? MIATK hisse bedelsiz ne zaman?

0
28

Borsa İstanbul’un popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Mia Teknoloji, %1200 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı almıştı. Şirketin bedelsiz tarihi, yatırımcıların heyecanla beklediği bir tarih olarak dikkat çekiyor. Peki, Mia Teknoloji bedelsiz sermaye artırımı ne zaman? MIATK ne zaman bölünecek 2023?

Borsa İstanbul’un önde gelen firmalarından biri olan Mia Teknoloji, geçtiğimiz aylarda bedelsiz sermaye artırımı kararı almıştı. Şirket, toplam %1200 oranında bedelsiz sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurusunu iletti. Son zamanlarda yükseliş trendi ile de adından söz ettiren Mia Teknoloji, açıkladığı son bilanço ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Şirketin aldığı bedelsiz sermaye artırımı kararı da yatırımcılar tarafından büyük bir heyecanla takip ediliyor. Şirketin bu bedelsizi ne zaman gerçekleştireceği konusu da araştırılan konuların başında geliyor.

MİA TEKNOLOJİ BEDELSİZ NE ZAMAN?

Şirket, bedelsiz sermaye artırımı kararı aldıktan sonra Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru iletti. MİATK bedelsiz sermaye artırımı tarihi, SPK onayının ardından netlik kazanacak.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.