Milli sporcu Bora Tarhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mersin’de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda bronz madalya alan Bora Tarhan’ın hayatı merak konusu oldu. Peki Milli Sporcu Bora Tarhan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Milli Sporcu Bora Tarhan kimdir? Bora Tarhan kaç yaşında, nereli? Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası’nın gençler kategorisinde milli sporcu Bora Tarhan, halka ve atlama masasında bronz madalyanın sahibi oldu. İşte Bora Tarhan hakkında detaylar…

MİLLİ SPORCU BORA TARHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası, Olimpik Cimnastik Salonu’nda gençler kategorisinde bireysel alet finalleri müsabakalarıyla devam ediyor. Milli sporcu Bora Tarhan, halka ve atlama masasında bronz madalya kazandı. Tarhan’n kaç yaşında ve nereli olduğuna ilişkin bir bilgi henüz bulunmuyor.

Olimpik Cimnastik Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonun son gününde, gençler kategorisindeki sporcular, alet finallerinde Avrupa şampiyonu olmak için yarıştı.

Türkiye adına yer, halka ve atlama masasında performans sergileyen milli sporcu Bora Tarhan, halka aletindeki 13 bin puanıyla Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.

Türk cimnastikçi, atlama masasındaki performansıyla da 14 bin 016 puan toplayarak, üçüncü oldu ve ikinci bronz madalyasını elde etti.

Halkada altın madalyayı Ukrayna’dan Illia Kovtun 13 bin 266 puanla, gümüş madalyayı da aynı ülkeden Volodymyr Kostiuk 13 bin 166 puanla kazandı.

Atlama masasında da Romanya’dan Gabriel Burtanete, 14 bin 283 puanla şampiyon olup altın madalya alırken, Ukraynalı sporcu Kovtun, 14 bin 033 puanla gümüş madalyaya uzandı.

Devam eden yarışlarda Tarhan, barfiks aletinde, milli sporcu Mert Efe Kılıçer de paralel bar ve barfiks aletinde jürinin karşısına çıkacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.