Mithril (MITH) coin nedir, nasıl ve nereden alınır? Mithrilcoin hedef ne, geleceği nasıl?

Son zamanlarda yüksek artışı nedeniyle kripto para yatırımcılarının dikkatlerini üzerine çeken Mitril coin (MITH) adından sıkça söz ettiriyor. Kripto paraya yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ise bu altcoini araştırmaya başladı. Mitril coin nedir, nasıl ve nereden alınır? Mitril coin geleceği hedefi nedir? Mitril coin yükselir mi düşer mi?

Mitril coin, Bitcoin’den ziyade altcoinlere yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcıları tarafından sıkça araştırılıyor. Son zamanlarda yüzde 40’ın üzerinde artış gösteren Mitril coin, kripto paraların içerisinden sivrilerek çıkmaya başladı. Yüksek artış, bu altcoin hakkında yapılan araştırmaları da hızlandırdı. Peki, Mitril coin nedir, nasıl ve nereden alınır?

Mitril nedir?

Mithril, blok zincirine dayanan ve kullanıcılarına içerik oluşturmak için ödeme yapacak yeni bir tür merkezi olmayan sosyal medyayı temsil eden bir kripto para belirtecidir. Kullanıcı gizliliği şu anda sıcak bir düğmedir ve kullanıcı ödemeleri sosyal medyanın bir sonraki aşaması olabilir ve muhtemelen olmalıdır. Mithril, doğru zamanda doğru yerde bulunabilecek uygun bir blockchain teknolojisine sahiptir.

Mitril MITH’e Giriş

Sosyal medya büyük bir iştir. Pew Research , Amerikalı yetişkinlerin yüzde 68’inin yalnızca Facebook’ta olduğunu ve bu kullanıcıların yüzde 74’ünün platforma günlük olarak eriştiğini gösteriyor. Mark Zuckerberg, teknoloji juggernaut’tan 67.1 milyar doların üzerinde bir değere sahip . Teknoloji girişimcilerinin ve Mithril gibi girişimlerin “bir sonraki Facebook” olmaya acele etmesine şaşmamalı.

Mithril , Sapien, Steemit , Sola, Indorse ve Waves gibi merkezi olmayan rakiplerle birlikte bu sosyal eğilimi blok zincirine getiriyor . Başlangıçta Ethereum blok zincirini, sosyal içerik oluşturucuları ve küratörleri katılım için MITH jetonlarıyla ödüllendiren bir uygulama ekosistemi oluşturmak için kullandı.

Bir Binance Zincirin BEP2 standardına göç 18 Nisan 2019 yayınlayacak mainnet Mithril yanında açıklandı.

Mithril ( MITH ) , Ethereum tabanlı bir proje olan Mithril Ore (DAHA FAZLA) ile ilgisizdir.

Kurucu Jeffrey Huang , içerik yaratıcılarının reklam yemi olarak kullanılmak yerine platformdan yararlanmaları gerektiğine inanıyor. Patreon alternatifleri aracılığıyla normalleştirilmiş ‘devrilme’ ile birlikte sosyal madencilik yeni bir kavramdır ve yine de yükselişini görmek kolaydır.

Mart 2018’de zar zor piyasaya sürülmesine rağmen, Mithril en değerli kripto para birimlerinden biri olmak için çizelgeleri fırlattı. Öyleyse iyi niyet Mithrill MITH için oradadır.

Mithril’in piyasa uygulanabilirliğini keşfetmeden ve vızıltıya değip değmeyeceğini belirlemeden önce, platformun tescilli BEP2 tokeni olan MITH’i piyasa değeri ve döviz kuru açısından inceleyelim.

MITH Token Dağılımı

Mithril’in toplam 1.000.000.000 arz var. Şu ana kadar en yüksek fiyatı 11 Mayıs 2018’de 1,47 dolardı. O zamandan bu yana döviz kuru 2018 ve 2019’da 0,50 doların altında sabitlendi.

Halka açık bir ICO yerine Mithril, akredite yatırımcılara özel bir ICO kitle satışı düzenledi. Bu etkinlik sırasında, 400.000.000 MITH dağıtıldı ve 50.000.000, Mithril ekibi tarafından geliştirme ve pazarlama için tutuldu.

Mithril MITH jetonları, ortak uygulamalara katılarak çıkarılır ve bu sosyal madencilik bir oyun değiştiricidir. İçerik oluşturmak ve paylaşmak, daha sonra ortak uygulamalarla harcanabilecek Mithril MITH kazandırır. Mitril, Final Fantasy video oyunu serisinde bir işçiliği bileşeni olduğu için, MITH’in nasıl harcanacağına yönelik çevrimiçi aramalarda bu sayfalar karıştırılır ve bu, platform SEO sıralamalarını yükseltmek için yeterince büyük isimli perakende harcama ortakları kazanana kadar muhtemelen birkaç yıl daha devam edecektir.

Sonunda, Facebook’ta olduğu gibi, bir tüccar ağı ekosisteme çekilecek ve düşük işlem ücretlerinin yanı sıra doğrudan ödemeler, küçük şirketler ve büyük işletmeler için sosyal satışlar açacaktır.

Mithril Vault, platformun cüzdanıdır ve MITH’i tüm platformlarda senkronize eder ve saklar. Ayrıca MITH ile ETH gibi diğer para birimleri ve sonunda BTC ve fiat para birimleri arasında kripto değişimine izin verecek. Mithril Vault’unuzdaki MITH jetonlarının miktarı, bu Proof of Stake blok zincirindeki stake seviyenizi etkiler.

MITH, Bitfinex, OKEx, HitBTC, CoinExchange, Bithumb, Bitforex ve LBank dahil olmak üzere birçok popüler kripto piyasasında takas edilebilir, ancak ticaretin büyük çoğunluğu OKEx’te gerçekleşiyor. Ticaret çiftleri tipik olarak ETH, BTC ve USDT’dir.

Günlük olarak 50 milyon doların üzerinde MITH ticareti yapılmaktadır.

Mitril Özeti

Mithril, bir başka blockchain tabanlı sosyal medya platformudur, ancak bu başarılı olamayacağı anlamına gelmez. Facebook, MySpace çılgınlığı sırasında yaratıldı ve selefinden çok daha uzun sürdü. Popülerliğine rağmen, Twitter ve Snapchat kendi nişlerini bulmayı başardılar ve sosyal madencilik ihtiyaç duyduğu USP olabilir.

Mithril’in başarı şansını artıran birkaç temel faktör var.

Mithril, sosyal medya katılımını teşvik etmek için MITH ERC-20 jetonunu kullanan Ethereum tabanlı bir platformdu. Ana ağ, Nisan 2019 itibarıyla Binance Chain’e dayanmaktadır.

MITH herhangi bir sosyal medya platformuna entegre edilebilir. Mithril ekibi, kripto para birimini ve blok zinciri madenciliği görevlerini dağıtmak için dünya çapındaki mevcut sosyal platformlarla ortak olmayı planlıyor.

Mithril Vault, platformun cüzdanıdır ve diğer para birimlerinde fon depolamak, stake etmek ve takas etmek için kullanılır.

Bu parçalar yerinde olduğunda, Mithril yeni nesil sosyal medya platformları olabilir. Veya çok pahalı bir flop haline gelebilir. Ortaklıklar ve kullanıcı kabulü, platformun başarısı için hayati önem taşır. Umalım da bu önemli alanlarda ilgi görsünler.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.