Mng Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Mng kargo personel alımı yapacağını açıkladı. Uzun senelerdir kargo, taşımacılık sektöründe hizmet sunmakta olan Mng kargo iş ilanları yayınladı ve farklı kadrolarda personel alımı yapacağını açıkladı. Mng kargo iş başvuru işlemleri için adaylar haberimiz üzerinden gerekli bilgileri alabilirler.

Mng Kargo Personel Alımı Kadroları

Kargo şirketi Mng kariyer adresi aracılığı ile verdiği ilanlar neticesinde farklı kadrolarda personel alımı yapacağını belirtti. Bu kapsamda Mng kargo açık kadrolardan bazıları ise şöyledir; yazılım uzmanı, müşteri deneyimi müdür yardımcısı, kalite uzmanı, erp developer, Erp ürün yöneticisi, şube müdürü ve güvenlik personeli gibi kadroları için personel alımı ilanları yayınlamıştır. Mng kargo iş ilanları açık kadroları değişiklik gösterebilmektedir.

Mng Kargo İş İlanları

Kargo şirketinin yayınlamış olduğu iş ilanlarına ulaşarak başvuruda bulunmak isteyen adaylar Mng kargo kariyer adresine aşağıdaki sayfadan ulaşabilirler. Mng kargo iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçiş yapmak isteyen adaylar Mng kargo kariyer sayfasına giderek üye girişi sağlamalıdır ya da üye kayıt işlemlerini tamamlayarak Mng kargı iş başvuru aşamasını tamamlayabilirler. Mng kargo iş ilanları sayfasını kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanız gerekmektedir.

  • www.kariyer.net/firma-profil/mng-kargo-yurtici-ve-yurtdisi-tasimacilik-a-s-5754-30637

Mng Kargo Çalışma Saatleri

Taşımacılık alanında hizmet sunmakta olan Mng kargo çalışma saatlerini merak ediyor olabilirsiniz. Mng kargo şirketinin çalışma saatleri sabah 08:30 ile 17:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Mng Kargo Hakkında

Mng Kargo 2003 senesinde kurulmuş ve 800’ü aşkın şubesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Mng Kargo firmasının 7 tane teknolojik aktarma merkezi olmak üzere yirmi beş aktarma merkezi, on dört bölge müdürlüğü ve 10 bine yakın personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Taşımacılık sektöründe yaptığı çalışmalara devam edebilmek için kariyer sayfası üzerinden farklı kadrolarda personel alımı yapacağını da belirten Mng Kargo’da yer almak istiyorsanız yukarıda verilmiş kariyer adresinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.