Moldovalı sosyal medya fenomeni Anna Leikovic annesini vahşice doğradı

Moldovalı sosyal medya fenomeni Anna Leikovic’in uyuşturucu tedavisi almasını istediği annesini vahşice öldürdüğü ortaya çıktı. Instagram’da 10 binden fazla takipçisi bulunan Moldova’da fenomen olan aynı zamanda tıp öğrencisi Anna Leikovic, 40 yaşındaki annesi Praskovya Leikovic’i vahşice katletti. Bu korkunç cinayetle ilgili ayrıntılarsa insanı dehşete düşürecek cinsten…

Uyuşturucu kullandığı için tedavi olmasını isteyen annesini defalarca bıçaklayan Anna, zavallı kadın bu bıçak darbeleriyle ölmeyince can çekişen annesine akla hayale sığmayan bir şey yaptı.

Moldova gazetelerinin polis raporlarından edindiği bilgiye göre katil evlat yerde can çekişen annesinin hala atmakta olan kalbini söküp yerinden çıkardı.

Bununla da yetinmeyen Anna Leikovic annesinin diğer iç organlarını da mutfak bıçağıyla yerinden çıkarıp attı.

Cinayetle ilgili korkunç detaylar bununla da bitmiyor. Polis raporlarına göre Anna Leikovic, annesini soğukkanlılıkla öldürdükten sonra cinayetin izlerini temizledi ve ardından erkek arkadaşıyla buluşmaya gitti.

Cinayetin ardından tutuklanarak mahkemeye çıkarılan genç kadının buradaki tavırları da görenleri hayrete düşürdü.

Mahkeme salonunda oturduğu sıraya uzanan ve tırnaklarını temizleyen Anna hiçbir şey olmamış gibi etrafına gülerek bakmaya devam etti.

Bir muhabirin annesini öldürüp öldürmediğiyle ilgili sorusuna ise ‘Hoşça kalın’ diye gülümseyerek cevap veren Anna Leikovic, bu korkunç cinayetin tek şüphelisi olarak yargılanacak.

Öte yandan tıp öğrencisi olduğu belirtilen Anna’nın uyuşturucu kullandığı ve annesinin tedavi için Almanya’da çalıştığı öne sürüldü. Cinayetle ilgili açıklama yapan Anna’nın dayısı ise kardeşinin kızına çok düşkün olduğunu ve onun tedavisi için çok uğraştığını aktardı.

Tüm ülke bu korkunç cinayetin davasından çıkacak sonucu ve anne katili olan Anna’nın alacağı cezayı merakla bekliyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.