Mucize Doktor 43. Yeni bölüm FOX TV HD full canlı izle!

Fox Tv ekranlarının ve Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor, 24 Aralık Perşembe akşamı yine merakla beklenen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mucize Doktor 43. Bölümü merak edenler ve izlemek isteyenler canlı FOX Tv izleme linkini araştırmaya başladı. Mucize Doktor 43. Bölüm FOX TV Canlı izleme linki detaylar haberimizde…

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her Perşembe reytingin zirve adayı olan Mucize Doktor dizisi, yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye ve dizi severlere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. 43. Yeni bölümüyle dizi severlerin evine 24 Aralık Perşembe akşamı konuk olmaya hazırlanan dizide, bu hafta neler olacağı yine merak konusu oldu. Mucize Doktor 43. Bölümü izlemek isteyenler  de canlı izleme linkini internette araştırmaya başladı. Bu hafta 43. Yeni bölümde Mucize Doktor’da neler olacak?

MUCİZE DOKTOR 43. BÖLÜM FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 43. BÖLÜM ÖZETİ

Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gitmektedir. Ama Ezo herkese sürpriz yapıp aynı uçağa binince daha en başından ortalık karışır. Diğer tarafta mahkemeye çağırılan Tanju, cerrahi bölümü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorundadır. Acile kritik durumda bir hasta getirilince Demir ve Doruk’un Tanju’dan habersiz harekete geçmekten başka şansı kalmaz. Aynı sırada uçaktaki yolcular gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlar. Zaman hem Demir’le Doruk hem de uçaktaki yolcular için süratle daralırken herkes limitinin sonuna kadar test edilir. Ve sonunda ölümle burun buruna gelenler kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaktır. Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de FOX’ta!

MUCİZE DOKTOR 43. BÖLÜM CANLI İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.