Müge Anlı 1 Haziran canlı ATV Youtube full tek parça izle

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar bulunmaya, faili meçhul cinayetler aydınlatılmaya devam ediyor. Müge Anlı 1 Haziran bugünkü bölümü tek parça canlı izle. Müge Anlı Youtube ATV full internetten izleme linki.

ATV ekranlarının sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Programda yaşananları merakla takip edenler, internet üzerinden izlemek için canlı izleme linki arıyor. Müge Anlı’da neler oldu? Müge Anlı canlı izle detaylar haberimizde…

1 Haziran 2021 Salı günü ekrana gelecek olan programda yaşanacak gelişmeler heyecanla bekleniyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayınlanacak yeni bölümü ekranlara gelecek.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV CANLI İZLE 1 HAZİRAN 2021 SALI

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT PROGRAMINDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Programda Fatma Öz cinayeti ayrıntılarıyla konuşuldu. Programa katılan Yasemin Hanım şüpheli açıklamaları ile dikkat çekerken, Fatma Öz’ün yakınları Yasemin Hanım’ın cinayette parmağı olduğunu düşündüklerini belirtti.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.