Müge Anlı 15 Şubat 2021 ATV canlı Youtube tamamı full izle

0
249
Müge Anlı 15 Şubat canlı izle

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yine dopdolu bir bölümle ekranlara geliyor. Müge Anlı 15 Şubat 2021 Pazartesi ATV canlı Youtube canlı izle. Müge Anlı yeni bölüm tek parça izle. ATV Müge Anlı bugün son bölümde neler oldu?

Müge Anlı bugün 15 Şubat Pazartesi günü canlı yayınlanacak tam izle bağlantısı … Müge Anlı ve Tatlı Sert bugün ATV ekranlarında canlı yayınlanacak. Haftanın 5 günü saat 10: 00’da seyirci karşısına çıkacak olan gündüz programlarının en başarılı olan Müge Anlı ve Tatlı Sert’i haberlerimize göz atabilir ve izleyebilirsiniz.

Müge Anlı son bölümde neler oldu?

9 yaşındaki Şiar Kılıç öldürüldü … Müge Anlı öldürüldü. İki sevgili birbirini suçluyor. Duruşmada ilginç açıklama … Hami Kıcı’nın annesi neden ifadesini değiştirdi? Muammer Bey, Davut’un Sevgi’yi yenmesi ve kıskançlığı nedeniyle bu olayı denediklerini iddia etti. Savcının karşısına çıktığını ve olayları doğru bir şekilde anlattığını ve serbest bırakıldığını söyledi.

Birkaç dakika içinde bir toplantısı olduğunu söyledi. Dört torunu olan bir kadını almak için karısını bırakalı 15 yıl oldu. Kayıp aşıklar üç ay bir araya geldi. Muammer Cambaz ve sevgilisi canlı yayın yapıyor … Semiha Cambaz boşanmak istediğini ve çocuklarını Muammer Cambaz’a vermeyeceğini söyledi. Semiha Cambaz, Sevgi ve Muammer’i ahlaksızlıkla suçlayarak soğukkanlılığını korumaya çalıştı.

Müge Anlı 15 Şubat izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here