Müge Anlı 24 Şubat Çarşamba ATV Canlı, Youtube tamamı tek parça izle

0
181
24 şubat müge anlı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tüm hızıyla devam ediyor. Müge Anlı canlı izlemek isteyenler izleme linki arıyor. Müge Anlı 24 Şubat 2021 Çarşamba tek parça full tamam izle. Müge Anlı 24 Şubat Canlı atv youtube tamamı full izle.

Müge Anlı ve ekibinin uzun yıllar süren programlarına başarıyla ev sahipliği yapan programda, günümüz seyircisinin karşısına yepyeni bir bölüm çıktı. Müge Anlı ve Tatlı Sert’in uğraşmaya devam ettiği konular ülke gündemini sarsmaya devam etse de olayla ilgilenen ya da bildiklerini söylemek isteyen birçok kişi yayına katkı sağladı. Olay yerindeki canlı bağlantılar, son dakika haberleri ve tüm gelişmeler aktarılmaya devam ediyor. ATV sabah şovları olmasına rağmen başarılı yapım prime zamana meydan okudu ve reytingde önemli bir rol oynadı. Müge Anlı ile Tatlı Sert, kaçıran ya da tekrar izlemek isteyenler için 24 Şubat 2021 Çarşamba günü canlı, Youtube, tekrar ve kesintisiz izleme seçenekleri sunacak. İyi eğlenceler dilerim Ayrıca yorum da yazabilirsiniz.

Müge Anlı 23 Şubat ne oldu?

Müge Anlı’da gerçekleşen inanılmaz kavuşma hikayesi … 22 yıl sonra ağabeyiyle tanıştı. Müge Anlı, Zeynettin’e müjdeli haberi yaydı, Zeynettin kardeşleri Gülbahar ve Perihan’ı arıyor, 22 yıl önce anaokulunda vedalaştı. Canlı yayın yapan kardeşler birlikte öğle yemeği yediler ve özlem ortadan kalktı … Sevdikleriniz Müge Anlı’nın hayata geçirdiği Sevgi İzi projesiyle güvende olmaya devam ediyor.

Bu sefer Elazığ’dan müjde geldi. 15 yaşındaki genç bir kız evden ayrıldı ve pazarda bulundu. Bulunan genç kızın bilgisi ailesine verildi. Biçer ailesinin eski sahibi canlı yayın yapıyor. Şaşırtıcı Cemal Yaprak’ı anlatın. 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer’in kendisine kocasının şiddet uyguladığını ve dişlerini ısırdığını söylediğini söyledi. Ortadan kaybolma olayını karısına ne zaman bildirdi? Osman Bey, gittiği zaman hemen kayınpederini aradığını söyledi. Melek Hanım, iki gün sonra Osman’ın kayınpederinin kendisini aramadığını ve babasının ondan bir şeyler öğrendiğini söylediğini söyledi. Kamil Bey yayına bağlanır.

(Osman Biçer’in bir arkadaşı) Güldane’nin evden kaçtığını bilmediğini söyledi, bir gün kapıyı geçip Osman’ın akrabası olup olmadığını sordu, Osman’ın karısının kaçtığını söyleyemedi. Kamil Bey, 5. katta oturduğunu ve kapının önünden geçtiğini söyledi, gördüğü kişinin Güldane’nin olduğundan% 100 emin olduğunu söyledi. Kamil Bey, tekrar ifade vermek için karakola gideceğini söyledi.

Müge Anlı 24 Şubat izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here