Müge Anlı 26 Şubat Cuma ATV Canlı izle! Müge Anlı Youtube tamamı izle

0
180
müge anlı 26 şubat izle

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te birçok konu ele alınıyor. Müge Anlı 26 Şubat 2021 Cuma ATV Canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert Youtube 26 Şubat Cuma full tamamı izle! Müge Anlı’da dün neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın programı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Son zamanlarda yine birçok faili meçhul cinayeti aydınlatan ve kayıpları bulan Müge Anlı’da geçtiğimiz gün yine bir faili meçhul cinayet aydınlatıldı.

Müge Anlı 25 Şubat’ta neler oldu?

10 yıldır kayıp olan ve eşinin başkası ile kaçtığını iddia ettiği Güldane Biçer olayı aydınlatıldı. 25 Şubat Perşembe günü aydınlatılan olayda, Güldane Biçer’in, eşi Osman Biçer tarafından öldürüldüğü belirlendi. Cinayeti itiraf eden cani eş Osman Biçer, eşini gömdüğü yeri göstererek teslim oldu. Osman Biçer’in ifadesi alınarak adliyeye sevk edildi. Daha sonra Güldane Biçer’in cenazesi gömüldüğü yerden çıkarılarak otopsi için adli tıp morguna kaldırıldı.

Müge Anlı 26 Şubat izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 25 Şubat günü bunlar yaşanırken 26 Şubat bölümünü izlemek isteyenler de internette izleme linki aramaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yukarıdaki bağlantıdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Program bittikten sonra ise Youtube kanalında 26 Şubat bölümünün tamamı yayınlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here