Müge Anlı Arif Hoca neden yok, ayrıldı mı, Arif Hoca dönecek mi?

0
302
müge anlı arif hoca neden yok

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Arif Verimli Hoca’yı göremeyenler konuyu araştırıyor. Müge Anlı Arif Hoca neden yok? Arif Hoca dönecek mi, ayrıldı mı?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izleyenler Arif Hocayı göremeyince konuyu internette araştırmaya başladı. Arif Verimli programdan ayrıldı mı neden yok? Arif Hoca Müge Anlı’ya geri dönecek mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert projesinin psikiyatristi Prof. Dr. Arif Verimli bir veda açıklaması yayınladı. Psikiyatrist Verimli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 13 yıldır konsültasyon yaptığı prosedürü bıraktığını duyurdu ve yüksek hassasiyet gösterme çabalarının kendisini sağlığına işaret ederek yorduğunu söyledi. Peki Arif Verimli, Müge Anlı programından neden ayrıldı?

Programa bir süredir katılmayan ve izleyicilerin dikkatini çeken psikiyatrist Arif Verimli, 12 Şubat 2021’de Müge Anlı ile programdan ayrılacağını sosyal medyada duyurdu. Instagram hesabından yaptığı açıklamada verimli bir şekilde şöyle ifade etti: “Diş hekimliği ve tıptaki sınırlamalarımın yaşam tarzım, aşılmaz düşüncem ve mesleki ilkelerim olduğunu bilmek. Sağlığım olmak istemiyorum. “ifadesi kullanıldı.

Programın 27 Ocak’taki bölümünde sunucu Müge Anlı, kayıt stüdyosunda olmayan Verimli hakkında açıklama yaptı. Anlı bir keresinde Arif Verimli’nin işi ertelenemeyeceği için katılmasının imkansız olduğunu söylemişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here