Müge Anlı Bahtiyar Akçay kimdir öldürüldü mü, katili kim, nerede öldürüldü?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Giresun’dan İstanbul’a araba almaya gelen Bahtiyar Akçay aranıyordu. Bahtiyar Akçay’ın öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruluyor. Bahtiyar Akçay kimdir, kaç yaşında, nereli, öldü mü? Bahtiyar Akçay öldürüldü mü? Bahtiyar Akçay nerede öldürüldü?

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, kayıp şahısları bulmaya faili meçhul cinayetleri aydınlatmaya devam ediyor. Son zamanlarda birçok dosyayı kapatan Müge Anlı’da, Giresun’dan İstanbul’a araba almaya gelen Bahtiyar Akçay aranıyordu.

Bahtiyar Akçay’a günler sonra ulaşıldı ve talihsiz adamın öldürüldüğü ortaya çıktı. Müge Anlı’da bir cinayet daha ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olarak aranan Bahtiyar Akçay’ın öldürüldüğü ve sonrasında çuvala koyularak fabrikanın yanındaki kuyuya atılarak üstü kapatıldığı ortaya çıktı!

50 yaşındaki Bahtiyar Akçay 28 Mayıs’tan beri kayıp. Giresun’da yaşayan Bahtiyar A. İstanbul’a araba almak için gitmiş. Ancak 28 Mayıs’tan sonra kendisinden haber alınamayan Bahtiyar’ın son olarak 26 Mayıs’ta otelden çıkış işlemi yaptırdığı belirtildi.

Nadir adında bir arkadaşından 25 bin TL’lik alacağı olduğu belirtilen B.A’nın 7 bin lira civarında da hesabından para çektiği biliniyor.

Nadir Bey ise Müge Anlı’nın ekibine “B.A ile kaybolduğu 28 Mayıs günü saat 17:00 gibi birlikte yemek yediklerini sonrasında ise gittiğini ve bir daha görmediğini” anlattı.

B.A’nın arkadaşı Nadir Bey canlı yayına katılarak Bahtiyar ile geçirdiği son günü anlattı. Aracını Bahtiyar’a verdiğini ve o araç ile Bahtiyar’ın başka bir yere araç bakmaya gittiğini belirtti. Yanında durduğu sırada 2-3 kez telefon görüşmesi yaptığını ancak kendisinin yanında konuşmadığını belirtti.

Müge Anlı Son Dakika Olarak Duyurdu!

Müge Anlı 15 Haziran Salı günün yayınlanan programında son dakika olarak Bahtiyar Akçay’ın ölü olarak bulunduğunu anlattı.

Fabrika sahibi Nadir’in yanına giden Bahtiyar A.’nın kızı Nadir’den babasının 50 bin TL alacağı olduğunu söylemişti.

Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı!

Bahtiyar A.’nın katledilmesi ile ilgili aralarında Nadir’in de bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.