Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir, bulundu mu, nerede?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Giresun’dan İstanbul’a araba almak için giden ve sonrasında kendisinden haber alınamayan Bahtiyar Akçay aranıyor. Seyirciler, Bahtiyar Akçay olayını merak ederek konuyu araştırıyor. Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir, öldürüldü mü nerede? Bahtiyar Akçay bulundu mu?

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te kayıp şahıslar bulunmaya, faili meçhul cinayetler ise aydınlatılmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölümde farklı olayların işlendiği Müge Anlı’da bu kez bir kayıp vakası daha elene alınıyor.

Giresun’dan İstanbul’a araba almak için giden ve üzerinde 25 Bin TL nakit bulunan Bahtiyar Akçay’ın kızı, babasını aramak için Müge Anlı’ya başvurdu. Bahtiyar Akçay olayı nedir, işte detaylar…

Bahtiyar Akçay’a ne oldu?

Giresun’da yaşayan Bahtiyar Akçay, Giresun’dan İstanbul’a araç satın almak için geldi. Üzerinde 25 bin lirası olan Akçay, sonrasında da 7 bin lira çekti. En son 28 Mayıs’ta otelden de çıkışını yapan Bahtiyar Akçay’a daha sonra ulaşılamadı.

Müge Anlı, 50 yaşındaki avize lamba işi yapan Bahtiyar Akçay’ın 25 Mayıs günü araba almak içi Giresun’dan İstanbul’a geldiğini ve kaybolduğunu, 2 çocuk babası olduğunu, İstanbul Güneşli’de bir otelde kaldığını, 28 Mayıs tarihinde bir daha haber alınamadığını, kızının banka hesabından 2 kere para çektiğini söyledi. Ekip, Nadir Bey’in arandığını “Ben kaybolduğu gün birlikteydim, 5’te yemek yedikten sonra ayrıldık ben bir şey bilmiyorum” dediğini, görüşmelerin sürdürüldüğü bilgisini verdi.

Bahtiyar Akçay bulundu mu?

Bahtiyar Akçay’ın şüpheli kaybı nedeniyle aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer aldı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.