Müge Anlı Duygu Eda Altıngeyik kimdir, nerede kayboldu? Duygu Eda Altıngeyik bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kayıplara karışan Duygu Eda Altıngeyik aranıyor. Yeni mezun olan genç doktor kadın nerede? Duygu Eda Altıngeyik nerede kayboldu, kaç yaşında? Duygu Eda Altıngeyik bulundu mu?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Antalya’nın Kepez ilçesinde kayıplara karışan genç doktor Duygu Eda Altıngeyik aranıyor. Ablası gibi Tıp okuyan Mehmet Altıngeyik, ablasının kaybını Müge Anlı’da anlatıyor.

Gerek arkadaşlarını sosyal medyada seferber eden gerekse basını harekete geçiren Mehmet Altıngeyik, ablası ile arasında geçen küçük bir tartışma yaşadıklarını ancak bu tartışmanın kayda değer bir tartışma olmadığını söyledi.

Duygu Eda Altıngeyik kimdir?

Olay, 25 Haziran Cuma günü gece saat 23.00 sıralarında Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Varsak Mahallesi’nde meydana geldi. Mahallede bulunan Duygu halasından eve yürüyerek dönmek isteyen Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Eda Altıngeyik (24), eve dönmedi. Durumdan şüphelenen ailesi gideceği güzergahları kontrol etti. Yapılan kontrollerde bir ize rastlanmadı. Bunun üzerine aile Sakarya Polis Merkezine giderek şikayette bulundu. Öte yandan genç kızın bugün yapılacak olan mezuniyet balosuna da gitmediği öğrenildi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.