Müge Anlı Esra Yeşilipek kimdir, kaç yaşında, nerede kayboldu? Esra Yeşilipek bulundu mu?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı Sert programında, 15 yaşındaki Esra Yeşilipek aranıyor. Esra Yeşilipek kimdir, kaç yaşında? Esra Yeşilipek kim kaçırdı, kiminle kaçtı? Esra Yeşilipek bulundu mu? Esra’yı kaçırdığı iddia edilen Işık Başak kimdir?

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programında kayıp şahıslar aranmaya devam ediyor. Faili meçhul cinayetleri de aydınlatan, suçluları bir bir adalete teslim eden Müge Anlı’da bu kez 15 yaşında kayıplara karışan Esra Yeişlipek aranıyor.

Esra Yeşilipek’in dedesi Haluk Bey, Müge Anlı’nın programına torunun bulunması için başvuruda bulundu. İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Kocamustafapaşa Mahallesi’nden kaybolan Esra’dan 12 Haziran’dan bu yana haber alınamıyor.

Esra Yeşilipek kimdir?

Dedesi Haluk Bey’in iddialarına göre Esra Yeşilipek, 25 yaşındaki Kuzeni Işık Başak ile kaçtı. Esra ekmek almak üzere evden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. Haluk Bey, Esra’nın babasının cezaevinde olduğunu Esra’nın annesinin de 4 çocuğunu kendisine bırakarak başkasına kaçtığını söyledi.

Haluk Bey, Esra’nın Ümraniye’de olduğunu söyledi. Işık’ın babaannesinin de nerede olduklarını bildiklerini söyledi. Haluk Bey’in iddiasına göre Işık Başak, uyuşturucu suçundan aranıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.