Müge Anlı Fatih Sönmez kimdir, kaç yaşında, nereli? Emel Şimşek olayı nedir?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine gündeme bomba gibi düşen bir olay ekranlara taşındı. Ailesi tarafından aranana Emel Şimşek bulundu mu? Fatih Sönmez kimdir, kaç yaşında, nereli?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlanan her yeni bölümde, Türkiye’nin farklı illerinden sıra dışı olaylar gündeme geliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçıranlar ise olaylara vakıf olmak için ekranlarda işlenen konuları internet üzerinden araştırıyor.

ATV ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Müge Anlı’da, Emel Şimşek’in ortadan kaybolması üzerine, ailesi Müge Anlı’ya başvurdu ve 40 yaşındaki kadının bulunmasını istedi. Emel Şimşek’in, arkadaşı Fatih Sönmez ile kaçırıldığı düşünülüyordu. Emel Şimşek bulundu ve neler yaşandığını anlattı.

Emel Şimşek Fatih Sönmez’le mutlu olduğunu söyledi. 3 çocuk annesi kadın, canlı yayında şoka uğradı. Fatih Sönmez’in dolandırıcı olduğu iddia edildi. Canlı yayına katılan birçok kişi, Emel Şimşek gibi Fatih Sönmez’le aşk yaşadığını ve dolandırıldığını iddia etti. Emel Şimşek ise söylenenlere inanmadı ve Fatih Sönmez’i çok sevdiğini söyledi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.